Ўзбекистон терма жамоасининг собиқ бош мураббийи Вадим Абрамов Қозоғистоннинг "Астана" клубини бошқаришга яқин турибди. Бу ҳақда Sports.kz сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 19:04, 27.11.2013. Ўқилди: 4453 марта. Фикрлар
Тажрибали футболчи бўлган ва ҳозирда мураббийлик билан шуғулланаётган Нўъмон Ҳасанов яқинда «Навбаҳор» клубида маслаҳатчи мураббий сифатида иш бошлади. Наманганликлар учун ушбу мавсум ҳам муваффақиятсиз ўтаётганди. Бунгача жамоада бошқа мураббийлар ҳам ишлаб кўрдилар. Лекин, натижа яхши бўлавермагач раҳбарият бу сафар Нўъмон Ҳасановга юзланди.
Киритилди: 20:47, 21.10.2013. Ўқилди: 5358 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов Қозоқистон терма жамоасини бошқариши мумкин. Бу ҳақда sports.kz хабар бермоқда.
Киритилди: 22:00, 28.09.2013. Ўқилди: 15086 марта. Фикрлар
сони: 129 та.
Қозоғистоннинг Sportinfo.kz сайтининг хабар беришича, ўзбекистонлик мутахассис Вадим Абрамов Олма-ота шаҳрида бўлиб, Қозоғистон футбол федерацияси расмийларидан бири билан музокара олиб борган.
Киритилди: 10:49, 13.09.2013. Ўқилди: 13820 марта. Фикрлар
сони: 134 та.
Бугун “Нефтчи” Профессионал клуби мураббийларидан бири Сергей Геннадьевич Ковшовнинг туғилган куни. Сергей Ковшов 53 ёшга тўлди.
Киритилди: 14:16, 07.08.2013. Ўқилди: 4356 марта. Фикрлар
«Динамо» клуби ҳам иккинчи даврага жиддий тайёргарлик олиб боряпти. Бош мураббий Равшан Ҳайдаров жамоани мавсум ярмида қабул қилиб олганди.
Киритилди: 17:43, 24.07.2013. Ўқилди: 4243 марта. Фикрлар
Шу кунга қадар "Оқ-тепа" клубида катта мураббий сифатида ишлаб келган Александр Токов бундан буён клубда бош мураббий лавозимида фаолият олиб боради.
Киритилди: 11:13, 21.07.2013. Ўқилди: 4784 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Sportinfo.kz сайти маълумот беришича, ўзбекистонлик мутахассис Вадим Абрамов Қозоғистон миллий терма жамоаси бош мураббийлигига номзод бўлиб турибди.
Киритилди: 16:17, 19.07.2013. Ўқилди: 13299 марта. Фикрлар
сони: 166 та.
Фарғонанинг «Нефтчи» клуби Ўзбекистон терма жамоаси собиқ бош мураббийи Вадим Абрамовни ўз сафига таклиф қилиши мумкин. Бу ҳақда клуб хабарларини ёритувчи твиттер-аккаунти хабар тарқатди.
Киритилди: 14:35, 10.07.2013. Ўқилди: 10051 марта. Фикрлар
«Истиқлол» клуби матбуот котиби Фаридун Солиев ўзбекистонлик мураббий Вадим Абрамовнинг тожик клубини бошқариши мумкинлиги ҳақидаги хабарни инкор қилди.
Киритилди: 21:28, 26.06.2013. Ўқилди: 6823 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси собиқ бош мураббийи Вадим Абрамов Тожикистоннинг "Истиқлол" клубини бошқариши мумкин. Бу ҳақда клуб атрофидаги манбага асосланиб, Sports.ru мухлислар хабарлари бўлимида маълумот берилган.
Киритилди: 19:07, 26.06.2013. Ўқилди: 10247 марта. Фикрлар
сони: 148 та.
“Нефтчи” жамоаси мураббийлар штабида ўзгариш юз берди. Фарғона футболи тарихида ёрқин из қолдирган Ноил Губанов кейинги фаолиятини жамоамиз билан боғлади.
Киритилди: 09:59, 05.06.2013. Ўқилди: 6047 марта. Фикрлар
Жорий йилги олий лига клублари ичида энг шов-шувли тарк этиш кутилмаганда Фарғонада амалга оширилганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 09:20, 02.06.2013. Ўқилди: 7952 марта. Фикрлар
"Нефтчи" клуби раҳбарияти Мурод Исмоилов билан музокаралар якунлаш арафасида турибди. Маълумотларга қараганда, "Пахтакор" клуби бош мураббийи фарғоналиклар билан шартнома имзолаши мумкин.
Киритилди: 14:50, 18.05.2013. Ўқилди: 6435 марта. Фикрлар
Самарқанднинг «Динамо» клубига янги бош мураббий тайинланди. Эндиликда жамоани собиқ «Пахтакор» бош мураббийи Равшан Ҳайдаров бошқариб боради. Бу ҳақда «Динамо» клуби матбуоти хизмати твиттери хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 19:38, 06.05.2013. Ўқилди: 6919 марта. Фикрлар
Шу пайтгача Шаҳрисабзнинг «Ҳисор» жамоасида ишлаб келган Одил Аҳмедов мана бир ойдирки «Шўртан-Леди» қизлар жамоасида катта мураббий бўлиб ишламоқда. Одил Аҳмедов биз билан суҳбатда янги жамоадаги дастлабки таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 00:40, 27.04.2013. Ўқилди: 12219 марта. Фикрлар
Бугунги матбуот анжуманида «Насаф» жамоаси бош мураббийи қизиқ бир фикр билдириб ўтди. Мана шу фикр жамоадаги ёш ўйинчиларнинг келажаги ва жамоага нима учун легионерлар таклиф этилмагани тўғрисидаги саволга берилган жавобларнинг бир қисмида билидириб ўтилди.