Суперлигада 13—туридан ўрин олган “Қўқон—1912” – “Навбаҳор” учрашувидан (1:2) кейин ўтказилган матбуот анжуманининг дастлабки қисмида жамоамиз бош мураббийи Виктор Жалилов ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури доирасида бўлиб ўтган «Қўқон-1912» ва «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури доирасида бўлиб ўтган «Металлург» ва «Қизилқум» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Суперлиганинг 13-туридан ўрин олган «Металлург» ва «Қизилқум» жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида дастлаб журналистларнинг саволларига меҳмонлар бош мураббийи Ҳамиджон Актамов жавоб қайтарди.
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури ўйинларига якун ясалди. Қўқонда бўлиб ўтган водий дербисида "Навбаҳор" ғалаба қозонди.
Бир ойлик танаффусдан кейин давом эттирилган мамлакат миллий чемпионатининг 13-турида “Металлург” Навоийнинг “Қизилқум” жамоасини қабул қилди ва аламли мағлубиятга учради.
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури доирасида бугун сўнгги 2та ўйин бўлиб ўтади.
Суперлиганинг 13-тури доирасида "Бунёдкор" устидан қозонилган ғалабадан кейин "Пахтакор" бош мураббийи Питер Хюистра ўз фикрларини билдириб ўтди.
АГМК бош мураббийи Миржалол Қосимов Суперлиганинг 13-тури доирасида Жиззахда бўлиб ўтган "Сўғдиёна"га қарши ўйин (0:0) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
“Бунёдкор” жамоаси Суперлиганинг 13-турида “Пахтакор” меҳмони бўлди.
Суперлиганинг 13-туридан ўрин олган «Пахтакор» - «Бунёдкор» (1:0) учрашувидан кейин меҳмонлар устози Шуҳрат Мақсудов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Суперлиганинг 13-туридан ўрин олган «Сўғдиёна» - АГМК (0:0) учрашувидан кейин мезбонлар устози Улуғбек Бақоев ўз фикрларини билдирди.