«Динамо» жамоаси Дубайдаги йиғин доирасида бугун, 20 феврал куни Қозоғистоннинг 7 карра чемпиони «Астана»га қарши майдонга чиқди.
Киритилди: 20:54, 20.02.2025. Ўқилди: 543 марта. Фикрлар
«Андижон» клуби 20 февраль куни яна бир ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 23:00, 19.02.2025. Ўқилди: 567 марта. Фикрлар
«Шўртан» бугун Тошкентдаги ўқув-машғулот йиғини доирасида иккинчи назорат учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 22:27, 19.02.2025. Ўқилди: 861 марта. Фикрлар
Бугун Никола Лазаревич бошчилигидаги «Қизилқум» клуби Анталиядаги йиғин доирасида навбатдаги назорат баҳсида майдонга тушди.
Киритилди: 22:22, 19.02.2025. Ўқилди: 1232 марта. Фикрлар
Хабар берганимиздек, «Навбаҳор» бугун Анталиядаги ўқув-машғулот йиғини доирасидаги илк назорат - синов баҳсини Россиянинг “Балтика” (Калининград) жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 16:31, 19.02.2025. Ўқилди: 1235 марта. Фикрлар
"Андижон"нинг истеъдодли футболчиларидан бири Илҳом Абдуғаниев Польшанинг “Вишиста Краков” клубига қарши учрашувда майдонга сардорлик боғичи остида тушди.
Киритилди: 10:52, 19.02.2025. Ўқилди: 1450 марта. Фикрлар
«Андижон» – “Вишиста Краков” ўртасидаги учрашувдан кейин полшаликлар бош мураббийи Славомир Пежко «Андижон» матбуот хизматига қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 09:44, 19.02.2025. Ўқилди: 661 марта. Фикрлар
«Андижон» ҳамда Полшанинг “Вишиста Краков” (2:3) клублари ўртасидаги ўйиндан кейин андижонликлар бош мураббийи Александр Хомяков ўз муносабатини айтди:
Киритилди: 09:42, 19.02.2025. Ўқилди: 565 марта. Фикрлар
Хабар берганимиздек, «Андижон» клуби бугун Анталия йиғини давомидаги яна бир ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 20:26, 18.02.2025. Ўқилди: 1414 марта. Фикрлар
«Қўқон-1912»га янги келиб қўшилган маҳоратли футболчи Бахтиёр Қосимов клуби матбуот хизматга қисқа интервью берди.
Киритилди: 11:07, 18.02.2025. Ўқилди: 761 марта. Фикрлар
Туркияда янги мавсумга тайёргарлик олиб бораётган «Локомотив» режа доирасидаги тўртинчи назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 21:33, 17.02.2025. Ўқилди: 620 марта. Фикрлар
18 февраль санасида «Андижон» Анталия йиғини доирасида навбатдаги ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 19:07, 17.02.2025. Ўқилди: 651 марта. Фикрлар
Бугун Туркияда ўтказилган халқаро ўртоқлик учрашувида "Сўғдиёна" ажойиб ўйин намойиш этиб, Қозоғистоннинг "Кайсар" клубини йирик ҳисобда мағлуб этди.
Киритилди: 17:04, 17.02.2025. Ўқилди: 1012 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган «Қўқон-1912» жамоаси навбатдаги трансферини амалга оширди.
Киритилди: 08:49, 16.02.2025. Ўқилди: 667 марта. Фикрлар
«Насаф» Туркиянинг Анталия шаҳридаги ўқув-машғулот йиғини доирасида кеча Қизилўрданинг «Қайсар» клубига қарши назорат ўйини ўтказди.
Киритилди: 08:44, 16.02.2025. Ўқилди: 2072 марта. Фикрлар
Қозоғистон терма жамоаси бош мураббийи вазифасини бажарувчи Али Алиев Туркиядаги ўқув-машғулот йиғини доирасида бўлиб ўтган «Локомотив» (Ўзбекистон) билан назорат учрашуви (1:1) ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 08:14, 16.02.2025. Ўқилди: 1535 марта. Фикрлар
"Динамо" клуби бош мураббийи Вадим Абрамов «Урарту» билан ўйиндан кейин ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 09:29, 15.02.2025. Ўқилди: 1367 марта. Фикрлар
Бугун режага кўра «Локомотив» клуби Анталияда Қозоғистон миллий терма жамоаси билан назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 22:41, 14.02.2025. Ўқилди: 1303 марта. Фикрлар
«Андижон»нинг 13 февраль санасида бўлиб иккита ўртоқлик учрашувларидан кейин рақиб жамоа бош мураббийлари «Андижон» матбуот хизматига ўз фикрларини айтиб ўтдилар.
Киритилди: 22:32, 14.02.2025. Ўқилди: 1055 марта. Фикрлар
Кеча «Андижон» клуби «Злин» (Чехия) ва «Шахтёр»га (Қозоғистон) қарши назорат учрашувларида қатнашди.