Жамоамиз футболчилари қисқа таътилдан сўнг яна машғулотларга қайтишди.
Киритилди: 12:45, 06.10.2015. Ўқилди: 3000 марта. Фикрлар
Бухоронинг “Бухоро” футбол клуби мураббийлари ва футболчилари 2015 йилги пахта йиғим-терими жараёнида бевосита иштирок этишди.
Киритилди: 16:21, 05.10.2015. Ўқилди: 4648 марта. Фикрлар
"Нефтчи" билан учрашувдан кейин қисқа таътилга чиққан жамоамиз якшанба кунидан яна машғулотларга қайтди.
Киритилди: 16:07, 05.10.2015. Ўқилди: 2991 марта. Фикрлар
Айни дамда ФИФА кунлари муносабати билан Олий лига ўйинларида кичик танаффус вужудга келди. Умуман олганда, 24-миллий чемпионат якунланишига ҳам 6 тур қолди.
Киритилди: 15:31, 05.10.2015. Ўқилди: 2633 марта. Фикрлар
Виктор Жалилов Ўзбекистон олимпия терма жамоасининг Тошкентдаги йиғинига таклиф этилган футболчилар рўйхатини маълум қилди.
Киритилди: 18:42, 04.10.2015. Ўқилди: 2648 марта. Фикрлар
Муборакда анъанавий тарзда ўтказиб келинадиган Баҳром Вафоeв хотира турнири старт олмоқда. Шу ойнинг 5-10 октябрь кунлари Баҳром Вафоев спорт мажмуаси стадионларида 2002-2003 йилда туғилган ўсмирлар ўртасидаги турнир бўлиб ўтади. Саккиз жамоа иштирокидаги мусобақада икки гуруҳ ташкил этилди.
Киритилди: 18:22, 04.10.2015. Ўқилди: 2293 марта. Фикрлар
Биласиз, яқинда Тошкентнинг “Бунёдкор” футбол клуби мураббийлари ва футболчилари 2015 йилги пахта йиғим-терими жараёнида бевосита иштирок этишганди.
Киритилди: 16:52, 04.10.2015. Ўқилди: 3031 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол федерацияси Ижроқўмининг қарорига биноан “Металлург” ФК бош мураббийи Р.Мирсодиқовнинг лицензияси йил охиригача қайтариб олинди.