“Насаф” профессионал футбол клубида дарвозабонлар мураббийи сифатида фаолият юритаётган мутахассис Денис Иванковга қанчалик ташаккурлар изҳор этсак камлик қилади.
Киритилди: 11:57, 14.09.2014. Ўқилди: 5472 марта. Фикрлар
Жиззах вилоятининг «Сўғдиёна» профессионал футбол клуби ижрочи директори Дилшод Ражабов ва ушбу клуб бош ҳисобчиси Донабой Ёқубов 4 йил муддатга озодликдан маҳрум этилди. Бу ҳақда jizzaxcity.uz порталига таяниб darakchi.uz хабар беради.
Киритилди: 12:45, 13.09.2014. Ўқилди: 7660 марта. Фикрлар
сони: 24 та.
«Пахтакор» иштирокидаги ўйинлардаги танаффус муносабати билан бугун "Обод"га қарши назорат учрашуви ўтказилди.
Киритилди: 20:39, 12.09.2014. Ўқилди: 3955 марта. Фикрлар
Ўзбекистон 23-миллий чемпионати олий лига баҳслари ўзининг қизғин палласига кириб боряпти. Чемпионлик учун курашаётган жамоалар бир-бирларига ён беришни асло исташмаяпти.
Киритилди: 21:55, 10.09.2014. Ўқилди: 4674 марта. Фикрлар
"Машъал" тарихида энг кўп вақт майдонда ҳаракат қилган ҳимоячи Габит Сапаргалиев яна ўз клубига қайтди.
Киритилди: 11:00, 10.09.2014. Ўқилди: 3827 марта. Фикрлар
10 сентябрь, чоршанба куни "Пахтакор"нинг Осиё ўйинларига борадиган футболчилари иштирокида матбуот анжумани ташкил этилади.
Киритилди: 17:35, 09.09.2014. Ўқилди: 4484 марта. Фикрлар
«Локомотив» ҳужумчиси Александр Гейнрих Чимкентнинг «Ордабаси» жамоасига қарши (1:2) ўртоқлик ўйинидан кейин ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 05:29, 08.09.2014. Ўқилди: 5703 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг «Ордабаси» клуби бош мураббийи Саулюс Ширмялис «Локомотив»га қарши бўлиб ўтган ўртоқлик ўйинидан (2:1) кейин ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 05:12, 08.09.2014. Ўқилди: 6090 марта. Фикрлар
Тошкентнинг «Локомотив» клуби бош мураббийи Вадим Абрамов «Ордабаси»га қарши кечган назорат учрашувидан (1:2) кейин ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 05:04, 08.09.2014. Ўқилди: 5172 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" клуби "Ордабаси" жамоасининг таклифи билан Чимкентга ташриф буюрди ва мезбонлар билан ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 04:33, 08.09.2014. Ўқилди: 5204 марта. Фикрлар
Ўзбек футболининг метр мураббийларидан бири Юрий Вазгенович Саркисян 2015 йилги мавсумдан бошлаб яна “Нефтчи”ни бошқаришни бошлайди.
Киритилди: 14:21, 06.09.2014. Ўқилди: 9982 марта. Фикрлар
Олий Лига ўн саккизинчи ҳамда ўн тўққизинчи турлари орасида юзага келган қисқа танаффусдан унумли фойдаланиш мақсадида “Локомотив” бир неча ўртоқлик учрашувлари ўтказади.
Киритилди: 16:41, 05.09.2014. Ўқилди: 4130 марта. Фикрлар
Чемпионатда юзага келган кичик танаффус туфайли “Металлург”га қарши учрашувдан сўнг "Навбаҳор" аъзоларига қисқа муддатли таътил эълон қилинганди.