Иккинчи даврага пухта ҳозирлик кўраётган «Динамо» жамоаси Ургут тоғ ён-бағрларида жойлашган қароргоҳида ўтказилган дастлабки йиғинни якунлади.
Киритилди: 15:13, 16.07.2014. Ўқилди: 4275 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Бунёдкор" жамоаси Туркиянинг Истанбул шаҳрида мавсумнинг иккинчи қисмига қизғин тайёргарлик кўрмоқда.
Киритилди: 13:24, 16.07.2014. Ўқилди: 4066 марта. Фикрлар
Давралар оралиғида таркибни кучайтириш ҳамда жамоада рақобатни ошириш мақсадида "Навбаҳор" мураббийлар штаби янги футболчиларни жалб этганди.
Киритилди: 18:53, 15.07.2014. Ўқилди: 3982 марта. Фикрлар
Тожикистоннинг "Вахш" клуби ярим ҳимоячиси Расул Пайзов "Андижон"да кўрикдан ўтиш учун таклиф этилди. Бу ҳақида Тожикистон футбол федерацияси расмий сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 16:19, 15.07.2014. Ўқилди: 4697 марта. Фикрлар
Биринчи даврани чемпионат пешқадамларидан бири бўлиб якунлаган “Пахтакор” футболчиларига 13-тур доирасидан ўрин олган “Бунёдкорга” қарши бўлиб ўтган (3:1) қолдирилган учрашувдан сўнг таътил берилганлиги хақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 15:53, 15.07.2014. Ўқилди: 3730 марта. Фикрлар
“Андижон”ни қийин вазиятдан олиб чиқиб кетиш учун таклиф этилган Сергей Шевченко ниҳоят кечадан ишга киришди. Куннинг иккинчи ярмида Сергей Яковлевич клуб қароргоҳига ташриф буюрди ва футболчиларга жамоа устози сифатида таништирилди.
Киритилди: 11:48, 15.07.2014. Ўқилди: 4602 марта. Фикрлар
«Локомотив» клуби Ўзбекистон чемпионати биринчи даврасини муваффақиятли якунлади. Жамоа айни вақтда олий лига етакчиси бўлиб турибди.
Киритилди: 10:13, 15.07.2014. Ўқилди: 5731 марта. Фикрлар
Бугун жамоамиз навбатдаги машғулотини ўтказди. Кутилганидек таркибимиз яна бир футболчига кўпайди. "Бунёдкор"дан келган ҳимоячи Бобур Акбаров "лочинлар" сафини тўлдириб, бугунги машғулотларда қатнашишга ҳам улгурди.
Киритилди: 22:56, 11.07.2014. Ўқилди: 5006 марта. Фикрлар
Давралар оралиғида жамоамиз ўз сафини янги футболчилар билан тўлдириб, таркибни кучайтириш йўлидаги ишларини давом эттирмоқда.
Киритилди: 17:59, 11.07.2014. Ўқилди: 5499 марта. Фикрлар
Бугун мураббийлар штаби футболчиларга дам олиш куни эълон қилди. Мароқли тарзда дам олиш мақсадида мураббий ва футболчилар бугун Чимён дам олиш масканида бўлишди. Эртадан эса машғулотлар давом этади.
Киритилди: 11:51, 11.07.2014. Ўқилди: 3998 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси мавсумнинг иккинчи қисимига Туркияда тайёргарлик кўрмоқда.
Киритилди: 17:22, 10.07.2014. Ўқилди: 5817 марта. Фикрлар
"Пахтакор" ҳужумчиси Темур Ҳакимов ва матбуот бўлими раҳбари Нодир Абдуқодиров FM-102.7 "Водий Садоси" радиосида эфирга чиқишни бошлаган “Ucell тўлқинларида” дастури меҳмони бўлдилар.
Киритилди: 16:53, 10.07.2014. Ўқилди: 4630 марта. Фикрлар
Мавсум арафасида Тошкентнинг “Бунёдкор” клубидан ижарага олинган, биринчи даврани "Навбаҳор"да ўтказган марказий ҳимоячи Шукурали Пўлатов “қалдирғочлар” билан Туркия йиғинига йўл олди.
Киритилди: 15:37, 09.07.2014. Ўқилди: 5018 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси мавсумнинг иккинчи ярмига тайёргарлик кўриш учун Туркияга жўнаб кетди.
Киритилди: 14:20, 09.07.2014. Ўқилди: 3836 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳимоячиси Шавкат Муллажонов ўз фаолиятини Тошкентнинг «Локомотив» клубида давом эттиради.
Киритилди: 19:06, 08.07.2014. Ўқилди: 5500 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ХХIII миллий чемпионати биринчи давра баҳслари якунига етгач, "Локомотив" таркибида бир неча ўзгаришлар юз берди.
Киритилди: 13:47, 08.07.2014. Ўқилди: 5279 марта. Фикрлар
Август ойида "Пахтакор" жамоаси ва жамоанинг собиқ футболчиси Баҳодир Иброҳимов хотирасига бағишланган мусобақалар ташкил этилади.
Киритилди: 11:08, 08.07.2014. Ўқилди: 4333 марта. Фикрлар
8 июль куни “Бунёдкор” ФК расмий веб-сайти орқали жамоа сардори Хайрулла Каримов билан он-лайн конференция бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:28, 07.07.2014. Ўқилди: 3598 марта. Фикрлар
"Машъал" айни вақтда Тошкент вилоятнинг тоғли ҳудудида машғулотлар олиб бормоқда. Жамоа 10 июль куни машғулотларни якунлаб Тошкентга қайтади.
Киритилди: 13:53, 07.07.2014. Ўқилди: 3275 марта. Фикрлар
Биринчи давранинг сўнгги турида "Бунёдкор"дан устун келган "Пахтакор"нинг асосий таркиб аъзолари кечадан бошлаб ёзги таътилга чиқишди.