Бугун, яъни май ойининг илк санасида “Нефтчи” клубида бир қатор ўзгаришлар юз берди.
Киритилди: 21:09, 01.05.2014. Ўқилди: 5280 марта. Фикрлар
сони: 10 та.
Бугун arena.uz ва uff.uz интернет сайтларида “Андижон” жамоаси бош мураббийи Азамат Абдураимов истеъфога чиқарилгани ва унинг ўрнига Нўъмон Ҳасанов таклиф этилгани тўғрисида маълумотлар пайдо бўлди.
Киритилди: 22:09, 30.04.2014. Ўқилди: 3613 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор бу йилда Тошкентда ОФК мураббийлар учун "Про" лицензия ўқув курслари ташкил этди.
Киритилди: 18:54, 30.04.2014. Ўқилди: 2965 марта. Фикрлар
3 май, шанба куни олий лигада 7-тур учрашувлари бўлиб ўтади. "Пахтакор" ўша куни "Локомотив" билан Тошкент дербисида майдонга тушади. "Темирйўлчилар" 6 турдан сўнг 14 очко тўплаб, иккинчи ўринда бормоқда.
Киритилди: 14:42, 30.04.2014. Ўқилди: 3696 марта. Фикрлар
Кеча истеъфога чиққан “Нефтчи” футбол клуби раиси Комил Мирзабоев жамоада бир йил ҳам ишлагани йўқ.
Киритилди: 11:07, 30.04.2014. Ўқилди: 8300 марта. Фикрлар
сони: 76 та.
Кеча олий лига 6-тури доирасида Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси “Бухоро” клуби меҳмони бўлди.
Киритилди: 18:39, 29.04.2014. Ўқилди: 2831 марта. Фикрлар
Бугун соат 8:00 да “Нефтчи” клуби қаргоҳининг анжуманлар залида кичик йиғилиш бўлиб ўтди. Мазкур мажлисда “Нефтчи” ПФК мураббийлар штаби, футболчилар ва клуб ходимлари иштирок этишди.
Киритилди: 11:49, 28.04.2014. Ўқилди: 6332 марта. Фикрлар
сони: 37 та.
Жиззахнинг «Сўғдиёна» жамоаси олий лигада қоладими? Шу савол борасида клуб расмий сайтида сўровнома эълон қилинди. Бу ҳақда клуб расмий твиттери хабар бермоқда.
Киритилди: 13:22, 27.04.2014. Ўқилди: 3901 марта. Фикрлар
"Нефтчи" клуби бошлиғи Комил Мирзабоев эгаллаб турган вазифасидан озод этилди. Бу воқеа кеча бўлиб ўтган "Машъал"га қарши ўйиндан кейин содир бўлди.
Киритилди: 10:32, 27.04.2014. Ўқилди: 9823 марта. Фикрлар
сони: 114 та.
Мавсум бошида “Андижон” сафига яхши мақсадларда қўшилган украиналик ҳужумчи уйига эрта қайтди. Иккинчи томонни фикрини ҳам билиш мақсадида Украинага кетиш олдидан Виктор Расков билан ҳам суҳбатлашдик.
Киритилди: 17:39, 25.04.2014. Ўқилди: 3913 марта. Фикрлар
Бир йиллик танаффусдан сўнг кучлилар сафига қайтган “Андижон” жамоамиз учун чемпионат муваффақиятли бошлангани йўқ. Андижонликлар ўтган бешта учрашувда мухлисларга ғалаба тақдим эта олишмади.
Киритилди: 16:09, 25.04.2014. Ўқилди: 3751 марта. Фикрлар
"Андижон" ҳужумчиси Лочин Солиевнинг хонадонида янги фарзанд дунёга келганини хабар қилгандик. Мавсум бошида бетоб бўлиб қолгани боис дастлабки турларни ўтказиб юборган ҳужумчи яна сафга қайтди.
Киритилди: 15:58, 25.04.2014. Ўқилди: 3818 марта. Фикрлар
"Машъал" Олий лиганинг навбатдаги турини сафарда Фарғонанинг "Нефтчи" жамоасига қарши ўтказади. 6-турдан ўрин олган жуда муҳим учрашувга "газчилар" ҳам жиддий тайёргарлик олиб бормоқда.