Ушбу мавсумда “Андижон” жамоасининг энг яхши ўйинчиларидан бири Баҳром Абдураҳимов бўлди. У биринчилик баҳсларида 35 учрашувда майдонга тушиб рақиблар дарвозасини 13 марта ишғол этди.
Киритилди: 12:18, 29.11.2013. Ўқилди: 3103 марта. Фикрлар
Ўтган ҳафта Андижон футболида яна бир унутилмас воқеа бўлиб ўтди. «Андижон» клуби биринчи лига баҳсларида муваффақиятли иштирок этиб, олий лига йўлланмасини қўлга киритиши муносабати билан катта байрам тадбири ташкил қилинди
Киритилди: 10:40, 21.11.2013. Ўқилди: 4919 марта. Фикрлар
Бу йил биринчи лигада муваффақиятли иштирок этиб кучлилар сафига қайтган “Андижон” жамоаси футболчилари қишки таътилга чиқишди. Хабарингиз бор, 13 ноябрь куни “Соғлом авлод” стадионида “Андижон” ва “Бунёдкор” жамоалари ўртасида хайрия учрашуви бўлиб ўтди. Қолаверса, шу куни жамоа мавсум якунига доир байрам кечасини ўтказди. Ана шу банкетдан сўнг футболчилар 15 декабрга қадар қишки таътилга чиқдилар.
Киритилди: 15:38, 20.11.2013. Ўқилди: 4003 марта. Фикрлар
Хайрия учрашувига мамлакат чемпиони “Бунёдкор” жамоасининг ташрифи мухлисларни хурсанд қилди. Жамоанинг тажрибали ҳужумчиларидан бири Анвар Бердиев ҳам хайрия-шоуси ҳақида ўз фикрини билдириб ўтди.