Мавсум аввалида "Бунёдкор" сафига келиб қўшилган беларуслик ҳимоячи Виктор Сотникау клубни тарк этди.
Киритилди: 17:58, 11.07.2023. Ўқилди: 2009 марта. Фикрлар
Хабар берганимиздек, бугун россиялик мутахассис Александр Крестинин “Бунёдкор” жамоаси бош мураббийи этиб тайинланди. Тайинловдан сўнг “Бунёдкор” академияси билан яқиндан танишиб чиққан Александр Сергеевич ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:32, 07.07.2023. Ўқилди: 1402 марта. Фикрлар
Клуб расмий телеграм-каналидаги маълумотда шартнома муддати ҳақида аниқ тафсилотлар берилмаган.
Киритилди: 21:27, 07.07.2023. Ўқилди: 2737 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” футбол клуби сўнгги йилларда йўналишини ўзгартирган ҳолда тарбияланувчиларига жиддий эътибор қараётгани ҳеч кимга сир эмас.
Киритилди: 00:31, 24.06.2023. Ўқилди: 1483 марта. Фикрлар
Маълумки, кеча Суперлиганинг 11-тури доирасида “Бунёдкор” ўз уйида “Навбаҳор”ни қабул қилиб, йирик ҳисобда ютқазиб қўйди.
Киритилди: 22:57, 23.05.2023. Ўқилди: 3308 марта. Фикрлар
2020 йилнинг 3 декабрь куни футболчи Жавлон Иброҳимов ЎФА Футболчилар мақоми ва ўтиши бўйича қўмитасига “Бунёдкор” футбол клуби билан тузилган меҳнат шартномаси бўйича арз киритганди. Унда клуб футболчи олдидаги молиявий мажбуриятини тўлиқ бажармагани даъво қилинган.
Киритилди: 13:32, 27.04.2023. Ўқилди: 2449 марта. Фикрлар
Шу кунларда юртимизда давом этаётган ёшлар ўртасида (U-20) Осиё Чемпионатини бевосита воқеа жойидан кузатаётган «Краснодар» футбол клуби Академияси вакиллари «Бунёдкор» футбол Академиясига ташриф буюрди.
Киритилди: 21:30, 09.03.2023. Ўқилди: 1389 марта. Фикрлар
Бугун жамоа қароргоҳида «Бунёдкор» футбол клуби директори Шерзод Ҳақбердиев янги мавсум олдидан асосий таркиб аъзолари билан учрашди.
Киритилди: 22:49, 03.03.2023. Ўқилди: 1386 марта. Фикрлар
Пойтахтимиздаги бир қатор мактаб, коллеж ва институтлар билан ҳамкорликни йўлга қўйган, ўқувчи-ю, талабаларни табиий ҳолда, ўз хоҳиши билан стадионга ташриф буюришини таъминлаш мақсадида турли учрашувларни ўтказишни одатга айлантирган “Бунёдкор” ўз анъанасини давом эттиради.
Киритилди: 13:59, 01.03.2023. Ўқилди: 1098 марта. Фикрлар
БАТЭ клуби ҳимоячиси Виктор Сотников ва ярим ҳимоячиси Алексей Носко фаолиятини «Бунёдкор»да давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 11:01, 16.02.2023. Ўқилди: 1618 марта. Фикрлар
Бу билан «Бунёдкор» футбол клуби «Суперлига ва Про лига регламенти»нинг 12.2-бандини бузган. Шундан келиб чиқиб, Лига ишни ЎФА тегишли қўмитасига оширганди.
Киритилди: 18:22, 10.02.2023. Ўқилди: 1634 марта. Фикрлар
Шу муносабат билан кеча “Бунёдкор” футбол клуби қароргоҳида асосий жамоа аъзолари, мураббийлар штаби, клуб ва академия ходимлари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:58, 03.02.2023. Ўқилди: 2228 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” футбол клуби директори Шерзод Ҳақбердиев бугун Шавкат Имомов бошчилигидаги мухлислар клуби етакчилари билан учрашди.
Киритилди: 20:14, 02.02.2023. Ўқилди: 897 марта. Фикрлар
27 январь куни мураббий Иван Бошкович Ўзбекистон профессионал лигаси ҳамда ЎФА қўмитасига мурожаат билан чиқди.
Киритилди: 14:42, 28.01.2023. Ўқилди: 1130 марта. Фикрлар
"Бунёдкор" ўртоқлик учрашувида Россиянинг "Краснодар" жамоасига қарши майдонга чиқиб, 0:1 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 19:32, 24.01.2023. Ўқилди: 1237 марта. Фикрлар
БАА пойтахти Абу Даби шаҳрида ўқув-йиғин машғулотларини ўтказаётган «Бунёдкор» навбатдаги синов-назорат баҳсида майдонга тушди.
Киритилди: 21:52, 21.01.2023. Ўқилди: 1827 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Бунёдкор" жамоаси БААдаги ўқув-йиғин машғулотлари давомида "Локомотив" билан 1:1 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 06:50, 19.01.2023. Ўқилди: 8722 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Бунёдкор" клуби раҳбариятида ўзгариш юз берди.
Киритилди: 18:09, 17.01.2023. Ўқилди: 1905 марта. Фикрлар
«Бунёдкор» бугун Абу Даби йиғинидаги илк назорат ўйинида майдонга тушди.
Киритилди: 21:49, 16.01.2023. Ўқилди: 1286 марта. Фикрлар
Маълум танаффусдан сўнг, яна Суперлигага қайтган “Бухоро” жамоаси жамоаси аъзолари бугундан ўз қароргоҳларида машғулотларни бошлашди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар берди.