Охирги пайтларда дадил қадамлар билан чемпионат шоҳсупаси томон илгарилаб бораётган «Насаф» кетма-кет ғалабаларга эришиб, ўз мавқиени анча яхшилаб олди.
Киритилди: 15:48, 09.09.2013. Ўқилди: 4214 марта. Фикрлар
Кеча 6 сентябрь куни Қарши шаҳридаги Марказий стадионда "Насаф" жамоаси Самарқанднинг "Динамо" жамоаси билан назорат учрашув ўтказди. Ушбу учрашув Олий лига 18-тури олдидан "Локомотив" жамоасига қарши учрашувга тайёргарлик доирасида ўтказилади.
Киритилди: 09:52, 07.09.2013. Ўқилди: 3156 марта. Фикрлар
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, эртага 6 сентябрь жума куни Қарши шаҳридаги Марказий стадионда "Насаф" жамоаси Самарқанднинг "Динамо" жамоаси билан назорат учрашуви ўтказади.
Киритилди: 09:07, 05.09.2013. Ўқилди: 2978 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоаси Олий лига 18-турида "Локомотив" жамоасига қарши майдонга тушади. Жамоа кеча қисқа танаффусдан сўнг клуб базасида йиғилиб, ана шу муҳим учрашувга тайёргарликни бошлаб юборди.
Киритилди: 11:06, 01.09.2013. Ўқилди: 5710 марта. Фикрлар
сони: 63 та.
Олий лигамизда терма жамоамиз ўйинлари туфайли қисқа танаффус вужудга келди. Вақтдан фойдаланиб, жамоамиз сафида ўйнаб, бу йилги учрашувларда ким нечта гол урганини ҳисоблаб чиқдик.
Киритилди: 10:55, 29.08.2013. Ўқилди: 4011 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоасида бир ўйинчи борки, уни клуб мухлислари жон дилидан яхши кўришади. Бу 27-рақамда ўйнайдиган жонкуяр ярим ҳимоячимиз Илҳом Юнусовдир.
Киритилди: 17:35, 28.08.2013. Ўқилди: 3504 марта. Фикрлар
Футбол бўйича XII Ўзбекистон миллий чемпионатининг 17 тури орқада қолди. Сентябрь ойидаги миллий терма жамоамиз ўйинлари туфайли жамоалар кичик танаффусга чиқишди.
Киритилди: 19:23, 27.08.2013. Ўқилди: 5978 марта. Фикрлар
22 август куни «Насаф» Марказий стадионида «Пахтакор» билан ўйин олдидан мухлислар йиғилиши бўлиб ўтди. Йиғилишни фан-клуб етакчиси Зиёдулло Зафаров олиб борди.
Киритилди: 00:04, 27.08.2013. Ўқилди: 3521 марта. Фикрлар
Украинада ўтказилган халқаро хотира турнирида бош совринни қўлга киритган “Насаф” футбол мактабининг 2000 йилларда туғилган ўсмирлардан иборат жамоаси кеча Қарши шаҳрига қайтиб келди.
Киритилди: 09:45, 25.08.2013. Ўқилди: 3969 марта. Фикрлар
“Насаф” “Пахтакор” жамоасига қарши кечган учрашув давомида рақиб дарвозасига иккинчи голни киритишгач, ушбу голни энг ашадддий ишқибозлар ўтирадиган 8-минбар олдида ўзига хос тарзда нишонлашди.
Киритилди: 09:37, 25.08.2013. Ўқилди: 3294 марта. Фикрлар
Кеча Ўзбекистон кубоги ярим финали доирасида ўтказилган “Насаф”-“Пахтакор” учрашувининг иккинчи бўлимида иқтидорли ярим ҳимоячимиз Шоҳруҳ Гадоев кутилмаганда жиддий жароҳат олиб майдонни тарк этган эди.
Киритилди: 15:02, 23.08.2013. Ўқилди: 4174 марта. Фикрлар
Эртага, 22 август куни Қарши шаҳрида катта футбол байрами. “Насаф” Ўзбекистон Кубоги ярим финали жавоб учрашувини ўз майдонида - "Маразий" стадионда пойтахтнинг "Пахтакор" жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 11:39, 21.08.2013. Ўқилди: 3263 марта. Фикрлар
"Насаф” мухлислари 22 августни сабрсизлик билан кутишаётгани ҳаммага маълум. Севимли жамоамиз ўша куни Ўзбекистон Кубоги ярим финали жавоб учрашувини ўз майдонида “Пахтакор” жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 08:44, 21.08.2013. Ўқилди: 3826 марта. Фикрлар
сони: 34 та.
“Насаф” футбол мактабининг 2000 йилларда туғилган ўсмирлардан ташкил топган жамоаси Украина пойтахтида ташкил этилган халқаро турнирда иштирок этиш учун кеча Киевга жўнаб кетди.
Киритилди: 17:25, 14.08.2013. Ўқилди: 3683 марта. Фикрлар
Олий лига 15-тури учрашувидан кейин "Насаф" футболчилари икки кун ҳордиқ чиқаришди.
Киритилди: 10:55, 12.08.2013. Ўқилди: 4298 марта. Фикрлар
сони: 21 та.
Бугун мамлакатимиз стадионларида Олий лига 15-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Шунингдек бугун Навоий шаҳрида "Насаф" жамоаси маҳаллий “Қизилқум” жамоаси билан куч синашади. Учрашув "Сўғдиёна" стадионида кеч соат 18:30да бошланади.
Киритилди: 10:54, 10.08.2013. Ўқилди: 3127 марта. Фикрлар
Якшанба куни мамлакатимизда иккинчи давра беллашувларига старт берилади.
Киритилди: 17:40, 02.08.2013. Ўқилди: 3367 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоаси бугун, яъни 20 июль куни Тошкентда йиғинни бошлашади. Улар эртага Наманганнинг "Навбаҳор" жамоаси билан назорат учрашувини ўтказишади. Биз жамоа бош мураббийи Рўзиқул Бердиев билан боғланиб, кейинги ўзгаришлар ҳақида ҳам сўрадик.
Киритилди: 13:22, 20.07.2013. Ўқилди: 3988 марта. Фикрлар
12 июль куни Тошкентда тиббий кўрикдан ўтган "Насаф" аъзолари 14 июлдан бошлаб ўз қароргоҳларида тўпланишди ва иккинчи даврага тайёргарликни бошлашди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 14:25, 16.07.2013. Ўқилди: 3123 марта. Фикрлар
"Насаф" кечадан иккинчи давра учун йиғинни бошлади. Биринчи давра якунидан сўнг қисқа таътилга чиққан футболчиларнинг (Ҳасановдан бошқа) барчаси базага тўпланишди.