Бугун "Насаф" жамоаси Анталиядаги тўртинчи назорат учрашувини Украинанинг "Ворскла" жамоасига қарши ўтказиб, мағлубиятга учради. Полтаваликлар ўйинда 2:0 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 20:31, 22.01.2014. Ўқилди: 3520 марта. Фикрлар
Туркиянинг Анталия шаҳрида йиғин ўтказаётган "Насаф" жамоаси еттита назорат учрашуви ўтказишни режага киритган эди. Аммо бу назорат учрашувлари сонига кейинроқ иккитага камайтирилди. Аввал режалаштирилган Жанубий Кореянинг "Поханг Стилерз" ва Россиянинг "Спартак-Нальчик" жамоаларига қарши учрашувлар ўтказилмайдиган бўлди.
Киритилди: 11:38, 22.01.2014. Ўқилди: 3722 марта. Фикрлар
"Насаф" 2 февраль куни Россиянинг "Урал" жамоаси билан назорат учрашувини ўтказади. Ушбу ўйин БААда ўтказилади. Бу ҳақида soccer.ru сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 15:35, 21.01.2014. Ўқилди: 3684 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Қаршининг «Насаф» жамоаси шу кунларда Туркиянинг Анталия шаҳрида 8 февраль куни ўтказиладиган ОЧЛ «плей-офф» ўйинига тайёргарлик кўряпти.
Киритилди: 14:41, 21.01.2014. Ўқилди: 3284 марта. Фикрлар
“Насаф” ПФК футбол мактабини ташкил этиш 2009 йилдан бошланган эди. Тарбияланувчиларни футбол мактабига жалб қилиш учун дастлаб вилоятдаги футбол интернатларида тарбияланётган болаларни кўрикдан ўтказиш билан бошланди.
Киритилди: 07:26, 20.01.2014. Ўқилди: 4975 марта. Фикрлар
Бугун "Насаф" жамоаси навбатдаги назорат учрашувини Қозоғистоннинг олимпия терма жамоасига қарши ўтказди ва яна ғалаба қозонди. Анталиядаги йиғиндаги бу учинчи назорат учрашуви бўлиб, "Насаф" барчасида ғалаба қозонди.
Киритилди: 23:04, 17.01.2014. Ўқилди: 5582 марта. Фикрлар
Туркияда ўқув-йиғин машғулотлари ўтказаётган “Насаф” жамоаси бугун навбатдаги учинчи назорат учрашувини ўтказади. Ушбу назорат учрашувида "Насаф"нинг рақиби Қозоғистоннинг олимпия терма жамоаси бўлади.
Киритилди: 12:14, 17.01.2014. Ўқилди: 2186 марта. Фикрлар
Бугун Анталияда бўлиб ўтган навбатдаги назорат учрашувида "Насаф"нинг рақиби Қарағанданинг "Шахтёр" жамоаси бўлди. Учрашувда Рўзиқул Бердиев шогирдларининг қўли баланд келди.
Киритилди: 22:02, 15.01.2014. Ўқилди: 5595 марта. Фикрлар
Кеча «Насаф»нинг ОЧЛ-2014 плей-офф босқичидаги рақиби Қатарнинг “Ал-Жаиш” жамоаси ҚЮЛнинг 15-тури учрашувини ўз майдонида “Лахвия” жамоасига қарши ўтказди. Учрашувда "Лаҳвия" жамоаси ғалаба қозонди.
Киритилди: 07:33, 15.01.2014. Ўқилди: 2507 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, "Насаф" Туркияда йиғин ўтказмоқда. "Аждарлар" у ерда 26 январга қадар бўлади. Клуб матбуот хизмати жамоанинг тайёргарлик жараёни хақида билиш учун бош мураббий билан боғланди.
Киритилди: 08:27, 14.01.2014. Ўқилди: 3895 марта. Фикрлар
Туркиянинг Анталия шаҳрида ўқув йиғин машғулотларини ўтказаётган Қаршининг "Насаф" жамоаси бугун илк назорат учрашувини Албания супер лигасининг вице-чемпиони "Кукеси" жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 21:30, 13.01.2014. Ўқилди: 3897 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоаси Туркиянинг Анталия шаҳрида қишки ўқув йиғин машғулотларини бошлаб юборди. Йиғинда 25та футболчи иштирок этаяпти.
Киритилди: 09:35, 13.01.2014. Ўқилди: 2566 марта. Фикрлар
Бугун янги йилдаги илк хорижий йиғинни ўтказиш учун “Насаф” ФК делегацияси Тошкент халқаро аэропортидан Туркияга жўнаб кетди.
Киритилди: 00:18, 11.01.2014. Ўқилди: 3023 марта. Фикрлар
«Насаф»нинг Тошкент шаҳрида деярли икки кун давом этган йиғин ниҳоясига етказилди. Бугун жамоа Тошкентдан Туркиянинг Анталия шаҳрига жўнаб кетади.