Киритилди: 17:09, 12.11.2012. Ўқилди: 3418 марта. Фикрлар
Мамлакатимизнинг жорий йилдаги чемпионатида “Насаф”дан мухлисларнинг умиди катта эди. Улар ҳар йилдагидан кўра бу йил чемпионликка жуда яқин туришган эдилар. Афсуски, бу умидлар амалга ошмай қолди.
Киритилди: 09:36, 05.11.2012. Ўқилди: 4191 марта. Фикрлар
"Нефтчи" билан учрашувдан кейинги уч кунлик қисқа таътилдан кейин қаршилик футболчилар кеча Тошкентда тўпланишди.
Киритилди: 10:09, 02.11.2012. Ўқилди: 6535 марта. Фикрлар
сони: 75 та.
Ҳаётда шундай инсонлар бўладики, улар ҳақида ва уларнинг ҳаёт йўли тўғрисида фикр билдириш кишига завқ бағишлайди.
Киритилди: 08:01, 22.10.2012. Ўқилди: 5094 марта. Фикрлар
Кечаги Олий лига 23-тури марказий учрашувидаги "Насаф" ва "Пахтакор" ўйини натижасидан мухлис қайғуси.
Киритилди: 08:30, 20.10.2012. Ўқилди: 5087 марта. Фикрлар
www.voha.uz сайти "Насаф"нинг Қаршидаги ўйинларида энг яхши (фаол) ўйинчини аниқлаш бўйича сўровномалар ташкил қилиб турибди.
Киритилди: 09:49, 19.10.2012. Ўқилди: 3685 марта. Фикрлар
“Пахтакор”га қарши ҳал қилувчи ўйинга ҳозирлик кўраётган “Насаф” футболчилари кеча ўз қароргоҳларида назорат учрашувида майдонга тушишди.
Киритилди: 13:11, 16.10.2012. Ўқилди: 4091 марта. Фикрлар
“Насаф” ўринбосарлари бир неча йиллар жамоа таркибида тўп тепиб мухлислар ишончини қозонган кейинчалик жамоа асосий таркибида ёрдамчи ва бош мураббий лавозимларида фаолият юритган ёш мутахассис Рўзиқул БЕРДИЕВга топширилди.
Киритилди: 10:20, 15.10.2012. Ўқилди: 4083 марта. Фикрлар
Ўзбекистон профессионал лигасининг 22-турида қаршилик футболчилар сафарда “Андижон” жамоаси меҳмони бўлишади.
Киритилди: 09:28, 05.10.2012. Ўқилди: 3655 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, иккинчи даврада “Насаф” фан-клуби томонидан жамоамизнинг ўз майдонидаги учрашувларда фаол ўйин кўрсатган футболчилар тақдирланиб келинмоқда.
Киритилди: 19:27, 27.09.2012. Ўқилди: 4152 марта. Фикрлар
Олий лига 21-тур баҳси “Насаф” – “Машъал” учрашуви чипталари учрашув ўтказиладиган куни эрталабдан сотувга чиқарилади.
Киритилди: 11:48, 26.09.2012. Ўқилди: 4316 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, сайтимизда "Насаф" ПФК билан ҳамкорликда викторина ташкил қилдик. Ушбу навбатдаги викторинамизда сайтимиздаги сўровномага асосан мухлислар "Насаф"нинг 7-рақамдаги ярим ҳимоячиси Жаҳонгир Жиямуродовни танлашди.
Киритилди: 17:46, 25.09.2012. Ўқилди: 4847 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 21 сентябрь куни Олий лига 20-тури доирасидаги "Қизилқум" - "Насаф" учрашуви Зарафшон шаҳрида бўлиб ўтади.
Киритилди: 10:14, 20.09.2012. Ўқилди: 4251 марта. Фикрлар
Кеча Қарши шаҳридаги "Насаф" марказий стадионида ажойиб тадбирлар бўлиб ўтди. Футбол фахрийлари "Насаф" ПФК томонидан совғалар ва спорт формалари билан тақдирланишди.
Киритилди: 17:43, 15.09.2012. Ўқилди: 4084 марта. Фикрлар
“Воҳа дербиси”га жиддий ҳозирлик кўраётган “Насаф” сафида жароҳатланган футболчилар аста секин сафга қайтишмоқда.
Киритилди: 23:04, 10.09.2012. Ўқилди: 4641 марта. Фикрлар
Сентябрь ойининг иккинчи ўн кунлигида “Насаф” футболчилари мавсумдаги жиддий учрашувлардан бирини ўтказишади.
Киритилди: 12:25, 10.09.2012. Ўқилди: 4138 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, "Насаф" расмий сайти “Зукко мухлис” викторинаси ташкил этган эди.
Киритилди: 13:03, 28.08.2012. Ўқилди: 4679 марта. Фикрлар
"Насаф” футбол клуби маъмурияти ва жамоа фан клуби томонидан иккинчи даврадан бошлаб жамоанинг Қаршида ўтадиган учрашуви давомида энг фаол ҳаракат қилган футболчи ўйин арафасида тақдирлаб борилади.
Киритилди: 16:02, 27.08.2012. Ўқилди: 4691 марта. Фикрлар
“Насаф”нинг 23-рақамдаги иқтидорли ярим ҳимоячиси Мирзакамол Камолов бугун 25 ёшга тўлди. Мирзакамол 1987 йили 11 августда Тошкент вилоятининг Янгийул шаҳрида таваллуд топган. У Тошкентнинг “Пахтакор” жамоасида илк футболчилик фаолиятини бошлаган.