Киритилди: 08:26, 17.02.2022. Ўқилди: 2240 марта. Фикрлар
Киритилди: 00:25, 04.02.2022. Ўқилди: 1038 марта. Фикрлар
Никола Лазаревич янги мавсумда "Қизилқум" бош мураббийи лавозимида иш бошлайди.
Киритилди: 09:56, 29.01.2022. Ўқилди: 2206 марта. Фикрлар
сони: 48 та.
"Қизилқум" ўз таркибига Тожикистон термаси футболчисини қўшиб олди.
Киритилди: 07:57, 08.03.2021. Ўқилди: 2574 марта. Фикрлар
Тажрибали ҳимоячи, Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзоси Ислом Тўхтахўжаев янги мавсумда “Қизилқум” шарафини ҳимоя қилади.
Киритилди: 23:52, 01.03.2021. Ўқилди: 2630 марта. Фикрлар
Саноқли кунлардан кейин футбол бўйича Суперлига клублари янги мавсумни бошлашади.
Киритилди: 23:01, 25.02.2021. Ўқилди: 2195 марта. Фикрлар
"Қизилқум" бош мураббийи Ҳамиджон Актамов Суперлиганинг янги мавсумига ташланган қуръа борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:56, 20.02.2021. Ўқилди: 2190 марта. Фикрлар
Икки ҳафта мобайнида Туркиянинг Анталия шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини ўтказган “Қизилқум” футболчилари йиғин доирасида сўнгги назорат учрашувини ғалаба билан тугатишди.
Киритилди: 09:44, 12.02.2021. Ўқилди: 2304 марта. Фикрлар
10 кундан буён Анталияда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган “Қизилқум” футболчилари бугун йиғин доирасида навбатдаги назорат учрашувни ўтказишди.
Киритилди: 10:02, 07.02.2021. Ўқилди: 2314 марта. Фикрлар
Кеча «Қизилқум» Туркия йиғини доирасида учинчи назорат учрашувини Украинанинг “Оболонь” клубига қарши ўтказиб, иродали ғалабага эришишди.
Киритилди: 15:00, 04.02.2021. Ўқилди: 3042 марта. Фикрлар
Туркиянинг Анталия шаҳрида янги мавсумга ҳозирлик кўраётган “Қизилқум” футболчилари 31 январь куни йиғин доирасидаги иккинчи назорат учрашувини Босниява Герцоговинанинг “Борац” клуби билан куч синашди.
Киритилди: 01:22, 01.02.2021. Ўқилди: 2376 марта. Фикрлар
Аввал хабар қилганимиздек, янги мавсумга тайёгарликнинг иккинчи босқичини Туркиянинг Анталия шаҳрида ўтказадиган жамоамиз аъзолари бугун белгиланган манзилга етиб келишди.
Киритилди: 01:41, 29.01.2021. Ўқилди: 1909 марта. Фикрлар
«Қизилқум» Суперлиганинг янги мавсуми учун тайёргарликни хорижда олиб боради.
Киритилди: 16:53, 17.01.2021. Ўқилди: 2039 марта. Фикрлар
Навоийнинг “Қизилқум” клуби аъзолари коронавирусга топширган тест намуналари таҳлили маълум бўлди.
Киритилди: 13:55, 24.07.2020. Ўқилди: 2432 марта. Фикрлар
Coca Cola Суперлиганинг 9-турида жамоамиз ўз майдонида Навоийнинг “Қизилқум” клубини қабул қилади.
Киритилди: 16:10, 11.07.2020. Ўқилди: 4723 марта. Фикрлар
Шу мавсумда “Қизилқум” футбол клуби президенти этиб Ҳасан Рўзиев тайинлангани ва кейинроқ унинг ушбу лавозимдан кетгани ҳақида хабарлар тарқалди.
Киритилди: 22:01, 23.06.2020. Ўқилди: 3482 марта. Фикрлар
Навоийнинг «Қизилқум» футбол клуби раҳбариятида ўзгариш юз берди, дея хабар бермоқда ПФЛ расмийси Диёр Имомхўжаев телеграмдаги каналида.
Киритилди: 12:32, 21.05.2020. Ўқилди: 3503 марта. Фикрлар
18 ёшидан буён “Қизилқум“ жамоасида маъмур лавозимида фаолият юритаётган Шерзод Тошев билан футболга кириб келиши, ўзбек футболи, МТЖ ва бошқа бир қатор мавзуларда суҳбатлашдик.
Киритилди: 07:57, 19.04.2020. Ўқилди: 2494 марта. Фикрлар
Бу ерда барчаси буткул ўзгача.