Бугун АГМКўз таркибини бир қатор тажрибали футболчилар билан тўлдирди.
Киритилди: 00:06, 19.06.2018. Ўқилди: 5818 марта. Фикрлар
Туркияда йиғин ўтказаётган «Олмалиқ» таркибига яна бир легионер келиб қўшилди.
Киритилди: 18:49, 16.01.2017. Ўқилди: 7297 марта. Фикрлар
Биринчи даврани "Қўқон-1912"да ўтказган қорақалпоғистонлик Ойбек Нурбоев фаолиятини "Олмалиқ"да давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 10:33, 30.07.2016. Ўқилди: 6610 марта. Фикрлар
Жамоамизнинг навбатдаги мавсумга тайёргарлиги режа асосида давом этади.
Киритилди: 22:10, 11.01.2016. Ўқилди: 3926 марта. Фикрлар
Ярим финал баҳсидан сўнг, жамоа аъзоларига икки кунлик таътил берилди. 17 февралдан “Олмалиқ” машғулотлари табиий майдонларда давом эттирилади.
Киритилди: 18:51, 16.02.2013. Ўқилди: 4634 марта. Фикрлар
Ўтган мавсум марказий ҳимояда ишончли ўйин намойиш этган сербиялик Дарко Станоевич ҳозирда Қозоғистоннинг "Актобе" жамоаси кўригидан ўтмоқда.
Киритилди: 10:48, 14.01.2013. Ўқилди: 5223 марта. Фикрлар
Бухоронинг "Бухоро" клуби аъзоси Акмал Рустамов иккинчи даврани "Олмалиқ"да бошлайди. Бу ҳақда "Бухоро" мухлислар сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 11:06, 28.07.2012. Ўқилди: 5710 марта. Фикрлар
Бекободнинг «Металлург» жамоасига қарши ўртоқлик учрашувидан сўнг «Олмалиқ» таркибида кўрикдан ўтаётган бир қатор футболчиларга жавоб берилди. Бу ҳақда ПФЛ расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 11:10, 01.03.2012. Ўқилди: 10718 марта. Фикрлар
Тошкент вилоятининг "Олмалиқ" жамоасида кўрикда бўлиб турган Жаъфар Ирисметов жамоани тарк этди. Клб матбуот хизматининг "Stadion.Uz"га маълум қилишича, унинг ўрнига "Насаф" ва "Машъал" клубларининг собиқ футболчиси Зафар Холмуродов жалб этилди.