"Пахтакор" футбол клуби асосий жамоанинг уч нафар аъзоси билан хайрлашилганини маълум қилади.
Киритилди: 21:30, 26.12.2017. Ўқилди: 14222 марта. Фикрлар
Бугун — 4 июль куни футбол бўйича Ўзбекистон Олий лигасида биринчи давра беллашувларига расман якун ясаб берилади.
Киритилди: 18:05, 04.07.2017. Ўқилди: 5828 марта. Фикрлар
Туркиянинг «Бешиктош» клуби нидерландиялик ҳужумчиси Райан Бабель Тошкентнинг «Пахтакор» клубига ўтиши мумкин.
Киритилди: 18:22, 23.06.2017. Ўқилди: 22608 марта. Фикрлар
"Пахтакор" хорватиялик ҳимоячи Юрица Булятни таркибига қўшиб олди.
Киритилди: 15:35, 10.01.2017. Ўқилди: 10487 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва «Пахтакор» ҳужумчиси Игорь Сергеев фаолиятини Хитой Суперлигасида давом эттиради.
Киритилди: 10:57, 07.07.2016. Ўқилди: 9183 марта. Фикрлар
"Пахтакор" клуби ҳужумчиси Игорь Сергеев фаолиятини Хитойда давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 19:44, 05.07.2016. Ўқилди: 17916 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Пахтакор” жамоаси сафидаги энг қимматбаҳо футболчи ким эканини биласизми? Биз transfermarkt.de сайтидаги нархлар асосида “шерлар”нинг қимматбаҳо футболчилари рейтингини тузиб чиқдик.
Киритилди: 00:51, 14.05.2016. Ўқилди: 10980 марта. Фикрлар
Хабар берганимиздек, Жиззахнинг “Сўғдиёна” клуби янги мавсумга тайёргарликни давом эттирмоқда.
Киритилди: 21:43, 22.12.2015. Ўқилди: 8279 марта. Фикрлар
Бугун "Пахтакор" стадионида жамоамиз янги ҳужумчиси Баҳодир Пардаевни таништириш маросими ўтказилди.
Киритилди: 16:43, 01.08.2014. Ўқилди: 6688 марта. Фикрлар
«Бунёдкор» ҳужумчиси Анваржон Солиев «Пахтакор»га қўшилди. Бу ҳақда 2012 йилги Ўзбекистон чемпиони расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 19:44, 18.07.2013. Ўқилди: 6985 марта. Фикрлар
сони: 32 та.
«Олмалиқ» клубини биринчи давра якунига кўра жамоани уч нафар футболчи ҳимоячи Акмал Рустамов, ярим ҳимоячи Самандар Шодмонов ва ҳужумчи Мўйдин Мамазулумов тарк этди. Бу ҳақда «Олмалиқ» расмий сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 13:41, 10.07.2013. Ўқилди: 5490 марта. Фикрлар
"Пахтакор" клуби бухоролик ҳужумчиси Анвар Ражабов билан шартнома имзолади. Охирги клуби Таиланднинг "Бурирам Юнайтед" жамоаси бўлган Анвар тошкентликларга келиб қўшилди.
Киритилди: 10:10, 25.01.2013. Ўқилди: 5837 марта. Фикрлар
Охирги кунларда Мерзляков ва Оганесян билан шартнома имзолаган "Пахтакор" яна бир трансферни амалга оширди.
Киритилди: 16:59, 05.01.2013. Ўқилди: 5929 марта. Фикрлар
Ўтган мавсум "Локомотив"нинг бронза медалларига эга чиқишига катта ҳисса қўшиб, футбол мухлислари томонидан олий лигадаги энг яхши легионер деб топилган арманистонлик ярим ҳимоячи Жора Оганесян "Пахтакор" билан шартнома имзолади.
Киритилди: 16:13, 05.01.2013. Ўқилди: 7067 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарлик олиб бораётган "Пахтакор" айрим чизиқларни кучайтириш бўйича таркибни янги футболчилар билан тўлдиришда давом этмоқда.
Киритилди: 09:18, 30.12.2012. Ўқилди: 5616 марта. Фикрлар
Жорий мавсум кашфиётларга бой бўлди. "Насаф"дан Шохруҳ Гадоев кўпчиликда илиқ таассурот қолдирган бўлса, пахтакорчилардан Егорь Кримец мухлислар ёқимтойига айлана олди.
Киритилди: 14:30, 06.12.2012. Ўқилди: 8867 марта. Фикрлар
сони: 20 та.
Тошкентнинг "Пахтакор" жамоаси тарбияланувчиси Фарҳод Тожиев Ғузорнинг "Шўртан" жамоаси сафига кўчиб ўтди. Бу xабарни "Пахтакор" клуби расмий сайти тасдиқлади.
Киритилди: 20:10, 01.08.2012. Ўқилди: 6471 марта. Фикрлар
Кеча Алишер Маҳмудовнинг "Навбаҳор" сафига қўшилганлиги ҳақида маълумот бергандик. Футболчи наманганликларга ижарага берилиши борасида хабарлар чиққанди.
Киритилди: 20:44, 24.02.2012. Ўқилди: 12182 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Пахтакор" клуби 21 февраль куни жамоанинг янги футболчиларини оммага таништириб ўтади. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати ходими Беҳзод Назаров ўз твиттерида маълумот бериб ўтиди.
Киритилди: 18:49, 19.02.2012. Ўқилди: 13339 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Пахтакор" клуби таркибида Туркияда бўлиб ўтган ўқув йиғин машғулотларида ўзининг ҳар томонлама намойиш эта олган япониялик ҳимоячи Наоя Шибамура жамоа билан шартнома имзолади.