Ўзбекистонлик қанот вингери Жасурбек Яхшибоев фаолиятини Эронда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 11:35, 15.03.2025. Ўқилди: 1195 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби янги мавсум олдидан ўз таркибини кучайтиришни давом эттирмоқда.
Киритилди: 13:01, 14.01.2025. Ўқилди: 1150 марта. Фикрлар
Трансфер ҳуқуқлари Россиянинг "Алания" клубига тегишли бўлган Ҳусайн Норчаев ҳозирда "Насаф" машғулотларида иштирок этмоқда.
Киритилди: 10:23, 07.01.2025. Ўқилди: 666 марта. Фикрлар
Яқиндагина сербиялик ҳужумчи Драган Черан "Пахтакор" билан хайрлашган эди.
Киритилди: 16:56, 06.01.2025. Ўқилди: 1718 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзоси Жамшид Искандеров фаолиятини Фарғонада давом эттиради.
Киритилди: 09:46, 05.01.2025. Ўқилди: 1087 марта. Фикрлар
Қаршининг "Насаф" клуби ҳозирда эркин агент бўлиб турган ҳужумчи Александр Приёвич билан шартнома имзолаши мумкин.
Киритилди: 11:22, 26.12.2024. Ўқилди: 951 марта. Фикрлар
Қаршининг "Насаф" клуби ўзининг собиқ ҳимоячиси Умар Эшмуродовни жамоага қайтариши мумкин.
Киритилди: 10:07, 26.12.2024. Ўқилди: 831 марта. Фикрлар
Бу ҳақда инсайдер Иван Карпов хабар берди.
Киритилди: 23:18, 17.12.2024. Ўқилди: 3821 марта. Фикрлар
"Металлург"нинг собиқ сардори Забиҳилло Ўринбоевга Суперлиганинг 2 клуби қизиқиш билдирмоқда.
Киритилди: 12:25, 17.12.2024. Ўқилди: 1727 марта. Фикрлар
Келаси мавсум ОЧЛ-2 турнирида иштирок этадиган "Сўғдиёна" ўз таркибига "Андижон" чап қанот ҳимоячиси Олег Зотеевни қўшиб олмоқчи.
Киритилди: 12:21, 17.12.2024. Ўқилди: 867 марта. Фикрлар
Ортда қолган мавсумни Самарқанднинг «Динамо» клубида ўтказган Қирғиз Республикаси терма жамоаси ҳужумчиси Жоэл Кожо Эроннинг «Истиқлол» клубига ўтмоқда.
Киритилди: 18:24, 11.12.2024. Ўқилди: 2122 марта. Фикрлар
"Насаф" чап қанот ҳимоячиси Шерзод Насруллаевга "Нефтчи" молиявий бақувват таклиф билан чиқди.
Киритилди: 11:26, 07.12.2024. Ўқилди: 686 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" марказий ҳужумчиси Тома Табататзе келаси мавсумни Водийнинг бошқа жамоасида ўтказиши мумкин.
Киритилди: 13:11, 16.11.2024. Ўқилди: 1450 марта. Фикрлар
ОКМК етакчиси - Хуршид Ғиёсовни кейинги мавсумни Водийда ўтказиши мумкин.
Киритилди: 11:32, 16.11.2024. Ўқилди: 1400 марта. Фикрлар
Самарқанднинг "Динамо" клуби ва Қирғизистон терма жамоаси марказий ҳужумчиси Жоэль Кожо Эроннинг "Истиқлол" клубининг январдаги илк трансфери бўлиш эҳтимоли юқори.
Киритилди: 12:20, 14.11.2024. Ўқилди: 1752 марта. Фикрлар
Жорий мавсумни Фарғонанинг «Нефтчи» клубида «Алания»дан ижара асосида ўтказган Ҳусайн Норчаев ўзининг собиқ клуби «Насаф»га қайтади.
Киритилди: 18:37, 04.11.2024. Ўқилди: 2320 марта. Фикрлар
Эроннинг "Истиқлол" клуби Самарқанднинг "Динамо" клубидан Кожо Жоэлни сотиб олишга ҳаракат қилди, бироқ "шерлар" раҳбарияти трансфер учун катта маблағ сўрагани учун келишув амалга ошмади.
Киритилди: 13:10, 19.09.2024. Ўқилди: 2236 марта. Фикрлар
"Олимпик" қанот ҳужумчиси Алишер Одилов фаолятини "Химки" клубида давом эттиради.
Киритилди: 11:55, 26.08.2024. Ўқилди: 1214 марта. Фикрлар
«Пахтакор» бош директори Дмитрий Адисман ОАВ вакиллари билан суҳбатда Москванинг «Спартак» клуби 19 ёшли ҳужумчи Муҳаммадали Ўринбоевни ўз сафига қўшиб олмоқчилиги ҳақидаги хабарга изоҳ берди.
Киритилди: 13:11, 30.07.2024. Ўқилди: 2110 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумни "Дубай Сити" клубида ўтказган ҳужумчи Сардор Рашидов фаолиятини Ўзбекистон Суперлигасида давом эттириши мумкин.