Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 12-декабрь, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:33, 12.12.2025. Ўқилди: 2006 марта. Фикрлар
“Нефтчи” жамоаси янги мавсум олдидан тайёргарлик жараёнини юқори савияда ташкил этиш мақсадида мураббийлар штабини кенгайтириш ва кучайтириш ишларини давом эттирмоқда.
Киритилди: 22:21, 11.12.2025. Ўқилди: 4165 марта. Фикрлар
«Навбаҳор»нинг якунланган мавсумда қайд этган статистик натижалари билан таништиришда давом этамиз.
Киритилди: 22:21, 11.12.2025. Ўқилди: 778 марта. Фикрлар
«Локомотив» янги мавсум олдидан илк трансферни эълон қилди.
Киритилди: 20:40, 11.12.2025. Ўқилди: 1011 марта. Фикрлар
«Динамо» ПФК шартномаси якунига етаётган бир қатор ўйинчилар билан келишувни узайтиришда давом этмоқда.
Киритилди: 20:35, 11.12.2025. Ўқилди: 930 марта. Фикрлар
Янги мавсумга ўз олдига юқори мақсадларни қўйган "Қўқон-1912" жамоаси 2026 йилги мавсум олдидан янги мураббий билан келишувга эришди.
Киритилди: 18:30, 11.12.2025. Ўқилди: 2443 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоасининг собиқ ҳимоячиси Виталий Денисов 2026 йили бўлиб ўтадиган жаҳон чемпионати қуръаси натижаларидан мамнун эканлигини билдирди, деб хабар берди Sovsport.ru нашри.
Киритилди: 14:34, 11.12.2025. Ўқилди: 1213 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро “Deportes RCN” каналига интервью бериб, Жаҳон чемпионати қуръаси ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 14:17, 11.12.2025. Ўқилди: 1938 марта. Фикрлар
«Динамо» ПФК Суперлига-2025 якунига кўра шартномаси якунига етаётган жамоа етакчиларини ўз сафида қолдиришни ва 2026 йилги мавсум олдидан таркибини кучайтиришни режалаштирган.
Киритилди: 14:13, 11.12.2025. Ўқилди: 785 марта. Фикрлар
Самарқанднинг "Динамо" клуби раҳбариятида ўзгариш содир бўлди.
Киритилди: 13:14, 11.12.2025. Ўқилди: 1767 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро ЖЧ-2026 қуръасидан кейин ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 13:10, 11.12.2025. Ўқилди: 1419 марта. Фикрлар
"Қўқон-1912" расмий телеграм-канали жамоа бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров билан хайрлашганини маълум қилди.
Киритилди: 12:08, 11.12.2025. Ўқилди: 1162 марта. Фикрлар
Zo'r TV телеканали бугун — 2025 йил 11-декабрь, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:19, 11.12.2025. Ўқилди: 1525 марта. Фикрлар
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 11-декабрь, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:04, 11.12.2025. Ўқилди: 1954 марта. Фикрлар
Ижтимоий тармоқларда Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Бельгияга қарши ўртоқлик учрашуви ўтказиши ҳақида хабарлар тарқалди.
Киритилди: 07:58, 11.12.2025. Ўқилди: 1548 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси сафидаги ўйинлари орқали мухлис ва мутахассислар эътиборига тушган Ратинио икки йиллик фаолиятидан кейин клуб билан хайрлашди.
Киритилди: 23:23, 10.12.2025. Ўқилди: 847 марта. Фикрлар
Кеча — 9 декабрь куни Лига ишчи гуруҳи Қарши шаҳрида бўлиб, «Насаф» клуби раҳбарияти билан учрашув ўтказди.
Киритилди: 21:44, 10.12.2025. Ўқилди: 1126 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий жамоаси ва Туркиянинг "Башакшеҳир" клуби ҳужумчиси Элдор Шомуродов "Барселона" ва "Реал" ўртасида танлов қилди.
Киритилди: 18:34, 10.12.2025. Ўқилди: 6281 марта. Фикрлар
«Динамо» ПФК Марко Станоевич билан амалдаги келишув якунига етгани боис хайрлашганини маълум қилди.
Киритилди: 18:29, 10.12.2025. Ўқилди: 959 марта. Фикрлар
Суперлигада қолиш учун ўтказилган плей-офф ўйинида "Хоразм" "Бухоро"ни мағлуб этди - 2:1.