Киритилди: 18:56, 07.09.2013. Ўқилди: 9057 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Киритилди: 08:27, 07.09.2013. Ўқилди: 5800 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Киритилди: 19:07, 06.09.2013. Ўқилди: 8937 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Киритилди: 18:39, 06.09.2013. Ўқилди: 8759 марта. Фикрлар сони: 34 та.
Киритилди: 16:57, 05.09.2013. Ўқилди: 8449 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 3 сентябрь, сешанба куни «Жар» стадионида тўлиқ таркибда машғулотларни ўтказди.
Киритилди: 22:42, 03.09.2013. Ўқилди: 10108 марта. Фикрлар сони: 47 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 14 август куни Тошкентдаги ЖАР стадионида иккига бўлинган ҳолда ўртоқлик учрашувини ўтказди. Ушбу ўйинда терма жамоаларнинг бирига Миржалол Қосимов бош мураббийлик қилган бўлса, иккинчи терма жамоага Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси бош мураббийи Аҳмаджон Мусаев мураббийлик қилди.
Киритилди: 09:50, 15.08.2013. Ўқилди: 6175 марта. Фикрлар сони: 34 та.
Икки кун олдин йиғин бошлаган ва Жаҳон чемпионати саралашининг бешинчи раундига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун иккига бўлинган ҳолда ўзаро ўйин ўтказди.
Киритилди: 22:06, 14.08.2013. Ўқилди: 20179 марта. Фикрлар сони: 156 та.
Бош мураббий Миржалол Қосимов таклиф этган 26 футболчи таркибида кичик ўзгариш бор. ЎФФ расмий твиттерининг ёзишича, кечаги машғулотларда "Локомотив" аъзоси Салим Мустафоев пайдо бўлган.
Киритилди: 10:17, 13.08.2013. Ўқилди: 6396 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Миржалол Қосимов бошчилигидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси 12 август куни Тошкентдаги «ЖАР» стадионида навбатдаги ўқув-машғулот йиғинини бошлади.
Киритилди: 02:14, 13.08.2013. Ўқилди: 9831 марта. Фикрлар сони: 52 та.
Ўзбекистон футбол федерацияси ҳам 14 август куни бўлиб ўтиши лозим бўлган Туркияга қарши ўртоқлик учрашуви бекор қилинганини расман маълум қилди.
Киритилди: 18:48, 06.08.2013. Ўқилди: 14989 марта. Фикрлар сони: 159 та.
Ўзбекистон ва Туркия терма жамоалари ўртасидаги футбол учрашуви Ўзбекистон футбол федерацияси ташаббуси билан бекор қилинган. Бу ҳақда Туркиянинг Ўзбекистондаги элчихонаси матбуот хизмати маълумотларига таяниб Kun.uz интернет нашри хабар бермоқда.
Киритилди: 17:33, 06.08.2013. Ўқилди: 20107 марта. Фикрлар сони: 163 та.
Туркия футбол федерацияси расмий веб-сайти Ўзбекистон ва Туркия миллий терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик ўйини бекор қилинганини расман маълум қилди.
Киритилди: 20:16, 05.08.2013. Ўқилди: 21032 марта. Фикрлар сони: 342 та.
Туркия футбол федерацияси Миллий жамоалар марказидан Би-Би-Сига маълум бўлишича, 14 август куни Тошкентда бўлиб ўтиши керак бўлган ўйин бекор қилинган.
Киритилди: 19:10, 05.08.2013. Ўқилди: 11237 марта. Фикрлар сони: 131 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон миллий терма жамоаси 14 август куни Туркия билан ўртоқлик учрашувини ўтказишни режалаштирган. Олам.уз сайти эса бугун тонг мазкур ўйин ўтказилмаслиги мумкинлиги ҳақида хабар тарқатди.
Киритилди: 12:46, 05.08.2013. Ўқилди: 8014 марта. Фикрлар сони: 49 та.
14 август куни Тошкентдаги «Пахтакор» стадионида бўлиб ўтадиган Ўзбекистон ҳамда Туркия терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик учрашувига ОАВ ҳодимларини аккредитациядан ўтказиш жараёни 5 август куни якунига етади.
Киритилди: 15:17, 01.08.2013. Ўқилди: 3647 марта. Фикрлар сони: 4 та.
ЎФФ терма жамоалар маркази миллий терма жамоаларнинг август ойи учун ўқув йиғинлари режасини тасдиқлади.
Киритилди: 12:34, 30.07.2013. Ўқилди: 5952 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистонга қарши 14 август куни бўлиб ўтадиган ўйинга Туркия миллий терма жамоаси 12 август куни етиб келадиган бўлди. Бу ҳақда Туркия футбол федерацияси расмий веб-сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 11:08, 27.07.2013. Ўқилди: 5532 марта. Фикрлар сони: 49 та.