Ўзбекистон миллий терма жамоаси 8 сентябрь куни Тошкентда Янги Зеландия терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 17:09, 05.06.2014. Ўқилди: 9405 марта. Фикрлар
сони: 56 та.
Ўзбекистон — Уммон ўртасидаги икки учрашувни кўрдим, мириқиб кўрдим. Кўпчилик бу ўйин асабларни бузади, умрни қисқартиради, дейишди. Лекин мен бу фикрга мутлақо қўшилмайман.
Киритилди: 09:08, 31.05.2014. Ўқилди: 14929 марта. Фикрлар
сони: 150 та.
Кеча Ўзбекистон терма жамоаси Тошкентда Уммон терма жамоасига имкониятни бой берганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 13:47, 30.05.2014. Ўқилди: 2861 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ва Уммон терма жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин терма жамоа билан расман хайрлашган Шацких, Бақоев ва Карпенко иштирокида матбуот анужмани ўтказилди.
Киритилди: 22:14, 29.05.2014. Ўқилди: 6613 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси иккинчи ўйинда ҳам мухлисларни ранжитди.
Киритилди: 21:01, 29.05.2014. Ўқилди: 12562 марта. Фикрлар
сони: 156 та.
Ўзбекистон - Уммон ўртоқлик ўйини танаффусида Максим Шацких, Улуғбек Бақоев ва Виктор Карпенколарнинг терма жамоа билан хайрлашув маросими ўтказилди.
Киритилди: 20:21, 29.05.2014. Ўқилди: 8000 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун Уммонга қарши иккинчи ўртоқлик учрашувини ўтказади. Ўйин Тошкентдаги "Жар" стадиоинида бўлиб ўтади. Бошланиш вақти — 19:00.
Киритилди: 16:59, 29.05.2014. Ўқилди: 7114 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 27 май, сешанба куни Уммон миллий терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди. Олмалиқ шаҳрида бўлиб ўтган баҳс 1:0 ҳисобида уммонлик футболчилар фойдасига ҳал бўлди.
Киритилди: 12:46, 28.05.2014. Ўқилди: 6713 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Уммонга қарши бўлиб ўтган баҳсида бирданига 7 нафар футболчи терма сафида дебют қилди. Бу ҳақида Kun.uz хабар тарқатди.
Киритилди: 21:12, 27.05.2014. Ўқилди: 7764 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси Уммонга қарши Олмалиқ шаҳрида бўлиб ўтган дастлабки ўртоқлик учрашувида мағлубиятга учради.
Киритилди: 20:56, 27.05.2014. Ўқилди: 11941 марта. Фикрлар
сони: 130 та.
Ўзбекистон ҳамда Уммон терма жамоалари ўртасидаги ўйин бошланмоқда. Таркиблар аниқ.
Киритилди: 18:25, 27.05.2014. Ўқилди: 11216 марта. Фикрлар
Олмалиқда ўтадиган Ўзбекистон ва Уммон терма жамоалари ўртасидаги ўйин "Спорт" канали орқали жонли эфирда эмас, ёзиб олинган ҳолда эфирга узатилади.
Киритилди: 15:32, 27.05.2014. Ўқилди: 11574 марта. Фикрлар
сони: 137 та.
Бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси Уммонга қарши дастлабки ўртоқлик учрашувида майдонга тушади. Ўйин Олмалиқ шаҳридаги янги стадионда Тошкент вақти билан соат 19:00да бошланади.
Киритилди: 15:26, 27.05.2014. Ўқилди: 6023 марта. Фикрлар
Уммон миллий терма жамоаси делегацияси Ўзбекистон миллий терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувларини ўтказиш учун 25 май, якшанба куни Тошкентга етиб келди. Жамоа Тошкентдаги «Миран» меҳмонхонасига жойлашди.
Киритилди: 11:54, 26.05.2014. Ўқилди: 5467 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг 27 ва 29 май кунлари Уммон миллий терма жамоасига қарши бўлиб ўтадиган ўртоқлик учрашувларини бошқариб борувчи ҳакамлар номи маълум бўлди.
Киритилди: 11:27, 23.05.2014. Ўқилди: 3895 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ва Уммон терма жамоалари ўртасидаги 27 май куни бўлиб ўтадиган дастлабки ўртоқлик учрашувини Равшан Эрматов бошчилигидаги ҳакамлар гуруҳи бошқариб боради.
Киритилди: 22:43, 22.05.2014. Ўқилди: 4683 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов 27 ва 29 май кунлари Уммон терма жамоасига қарши кечадиган ўртоқлик ўйинлари учун чақирилган футболчилар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 22:05, 17.05.2014. Ўқилди: 12132 марта. Фикрлар
сони: 70 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов нафақат олий лига, балки биринчи лига клублари ўртасидаги беллашувларни ҳам бевосита стадионда томоша қилишни канда қилаётгани йўқ.
Киритилди: 16:53, 16.05.2014. Ўқилди: 6056 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ва Уммон ўртасидаги 27 (Олмалиқ) ва 29 майга (Жар) белгиланган ўртоқлик учрашувларининг ҳар иккиси ҳам 19:00 да бошланади, бу ҳақда ЎФФ расмий твиттери хабар бермоқда.
Киритилди: 09:48, 16.05.2014. Ўқилди: 4434 марта. Фикрлар
Терма жамоамиз бош мураббийи Миржалол Қосимов билан қилган суҳбатимиз шу ва бошқа мавзуларда бўлди.
Киритилди: 20:10, 15.05.2014. Ўқилди: 8327 марта. Фикрлар
сони: 43 та.