Ўзбекистон миллий жамоаси ярим ҳимоячиси Жамшид Искандеров БААга қарши ўйин олдидан интервью берди.
Киритилди: 18:59, 14.10.2024. Ўқилди: 1494 марта. Фикрлар
Аббосбек Файзуллаэв Ўзбекистон миллий терма жамоаси сафида жароҳат олгани ҳақида аввалроқ хабар берган эдик.
Киритилди: 17:47, 14.10.2024. Ўқилди: 4015 марта. Фикрлар
Эртага Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ саалаши доирасида БААга қарши ўйин ўтказади.
Киритилди: 13:45, 14.10.2024. Ўқилди: 3893 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААга қарши ўйин олдидан навбатдаги йўқотишга учради.
Киритилди: 13:29, 14.10.2024. Ўқилди: 1892 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий жамоаси ҳимоячиси Рустам Ашурматов Эронга қарши ўйин ва бўлажак рақиблар ҳақида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 18:54, 11.10.2024. Ўқилди: 3002 марта. Фикрлар
«Рубин» клуби ҳимоячиси Рустамжон Ашурматов иккита ўйинда сариқ карточка олиши натижасида Ўзбекистон миллий терма жамоасининг БААга қарши учрашувида иштирок эта олмайдиган бўлди.
Киритилди: 10:13, 11.10.2024. Ўқилди: 4692 марта. Фикрлар
ЖЧ-2026 учинчи саралаш босқичи доирасида Ўзбекистон миллий терма жамоаси 10 октябрь Эрон, 15 октябрь куни эса БАА терма жамоаси билан учрашади.
Киритилди: 20:17, 09.10.2024. Ўқилди: 2863 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси вингери Аббосбек Файзуллаев Эронга қарши ўйиндан аввал ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 18:53, 09.10.2024. Ўқилди: 2493 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий жамоаси ярим ҳимоячиси Отабек Шукуров Жаҳон чемпионати 3-саралаш босқичи 3-4-тур ўйинлари доирасидаги Эрон ва БААга қарши баҳслар олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 16:43, 09.10.2024. Ўқилди: 1591 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси ЖЧ—2026 саралаши доирасида Эронга қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 21:47, 08.10.2024. Ўқилди: 2208 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳужумкор ярим ҳимоячиси Жалолиддин Машарипов бугун ОАВ вакилларига интервью берди.
Киритилди: 19:30, 07.10.2024. Ўқилди: 2885 марта. Фикрлар
Футбол бўйича 2026 йилги Жаҳон чемпионати Осиё минтақасидаги 3-саралаш босқичидан ўрин олган учрашувларнинг 3 ва 4-тур ўйинлари ўтказилади. Унда Ўзбекистон миллий жамоаси Эрон ва БАА терма жамоаларини Тошкентда “Бунёдкор” стадионида қабул қилади.