Равшан Ҳайдаров бошчилигидаги Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Тошкентда Осиё ўйинларига сўнгги тайёргарликни олиб бораётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 14:13, 08.08.2018. Ўқилди: 2880 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси 2018 йилнинг 18 августидан 2 сентябрга қадар Индонезияда бўлиб ўтадиган Ёзги Осиё ўйинларига тайёргарлик кўриш мақсадида Туркиянинг Картепе шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 09:48, 29.06.2018. Ўқилди: 5246 марта. Фикрлар
Жорий йилнинг 17 июнь куни Равшан Ҳайдаров бошчилигидаги Ўзбекистон олимпия терма жамоаси ўқув-машғулот йиғинлари ўтказиш учун Туркияга Жўнаб кетгани ҳақида хабар бериб ўтган эдик.
Киритилди: 17:01, 26.06.2018. Ўқилди: 6650 марта. Фикрлар
Миллий чемпионатимизда юзага келган танаффусдан унумли фойдаланган Ўзбекистон олимпия терма жамоаси қисқа ўқув-машғулот йиғинига тўпланди ва иккита ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 03:43, 08.06.2018. Ўқилди: 3028 марта. Фикрлар
Аввал хабар берилгандиек, шу йилнинг 27 апрелидан 3 майга қадар Индонезияда мамлакат футбол ассоциацияси ташкил этилганининг 88 йиллигига бағишланган “PSSI 2018 – Юбилей кубоги” ўтказилади.
Киритилди: 11:13, 25.04.2018. Ўқилди: 3476 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан олимпия терма жамоасининг бўлажак мусобақаларда, хусусан 2020 йил Япониянинг Токио шаҳрида бўлиб ўтадиган Олимпиада ўйинларида муваффақиятли иштирок этиши учун барча шарт-шароитлар яратиб берилмоқда.
Киритилди: 14:41, 23.04.2018. Ўқилди: 3718 марта. Фикрлар
Равшан Ҳайдаров бошчилигидаги Ўзбекистон Олимпия терма жамоасига номзод бўлган футболчилар Тошкентда ўқув-йиғин машғулотларини олиб боришаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.