Киритилди: 21:01, 28.11.2018. Ўқилди: 1805 марта. Фикрлар
Киритилди: 20:55, 28.11.2018. Ўқилди: 3888 марта. Фикрлар
Киритилди: 20:43, 28.11.2018. Ўқилди: 1698 марта. Фикрлар
Осиё футбол конфедерацияси 2018 йилнинг энг яхшилари бўлишга номзодларни эълон қилди.
Киритилди: 14:57, 19.11.2018. Ўқилди: 10344 марта. Фикрлар
Осиё футбол конфедерацияси президенти Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифа 26 сентябрь куни Тошкентда ўтган ижроқўм йиғилиши муносабати билан ЎФА 1-вице-президенти Умид Аҳмаджоновга миннатдорчилик билдириб ўтди.
Киритилди: 15:52, 03.10.2018. Ўқилди: 1945 марта. Фикрлар
Бугун соат 15:00да пойтахтимиздаги “International” меҳмонхонасида ОФК Ижроқўмининг йиғилиши бошланди.
Киритилди: 15:54, 26.09.2018. Ўқилди: 1963 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси 1-вице президенти Умид Аҳмаджонов ҳамда Осиё футбол конфедерацияси президенти Шайх Салмон бин Иброҳим ал Халифанинг Россиядаги Жаҳон чемпионати пайтидаги учрашувлари чоғида ОФК Ижроқўмининг навбатдаги йиғилишини Тошкентда ўтказиш учун келишиб олишган эди.
Киритилди: 10:37, 26.09.2018. Ўқилди: 2048 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 18 август – 2 сентябрь кунлари Индонезиянинг Жакарта ва Палембанг шаҳарларида XVIII Осиё ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:33, 21.09.2018. Ўқилди: 9019 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси Бош котиби Жасур Матчанов 9-19 сентябрь кунлари Швейцариянинг Лозанна шаҳрида бошланган МЕМОS дастурида қатнашди.
Киритилди: 10:33, 20.09.2018. Ўқилди: 2435 марта. Фикрлар
Бугун, 20 сентябрь куни Озарбайжон пойтахти Боку шаҳрида дзюдо бўйича жаҳон чемпионати старт олади.
Киритилди: 10:29, 20.09.2018. Ўқилди: 3379 марта. Фикрлар
Улкан Осиёда қитъа миқёсидаги Олимпиадага қиёсланадиган турнир тарихи анча узун.
Киритилди: 15:49, 16.08.2018. Ўқилди: 8723 марта. Фикрлар
Эрон футбол федерацияси бош котиби Муҳаммад Ризо Сакет Умид Аҳмаджонов бошчилигидаги Марказий Осиё футбол ассоциациясига “CAFA U-15 Championship” мусобақасига таклиф учун ташаккурнома йўллади. Ташаккурномада мусобақа юксак савияда ташкил этилгани тилга олиниб, ташкилий гуруҳнинг фаолияти юқори даражада баҳоланган.
Киритилди: 09:46, 15.08.2018. Ўқилди: 2421 марта. Фикрлар
ОФК Ижроқўми йиғилиши октябрь ойида Тошкентда ўтиши маълум қилинганди. Ҳозиргина олинган маълумотга кўра, ОФК ижроия қўмитаси вакилларининг учрашуви янада эртароқ — 26 сентябрда ўтадиган бўлган.
Киритилди: 01:05, 12.06.2018. Ўқилди: 2768 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, шу йилнинг 29 ноябрь куни Тайланд пойтахти Бангкок шаҳрида Осиёнинг энг яхшиларини аниқлашга бағишланган AFC ANNUAL AWARDS 2017 маросими бўлиб ўтади.