Қатарда Осиё футбол конфедерациясининг йил якунларига бағишланган маросимлар бўлиб ўтди
Киритилди: 19:20, 01.11.2023. Ўқилди: 1328 марта. Фикрлар
Қатар пойтахти Доҳа шаҳрида Осиё футбол конфедерациясининг “AFC Annual Awards” йилнинг энг яхшиларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 22:31, 31.10.2023. Ўқилди: 2487 марта. Фикрлар
Бугун Осиё Футбол Конфедерациясининг навбатдан ташқари конгресси ўтказилди.
Киритилди: 20:31, 18.10.2023. Ўқилди: 1177 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси Осиёда энг яхши ташкилотлар қаторида.
Киритилди: 18:53, 13.10.2023. Ўқилди: 2874 марта. Фикрлар
Араб чемпионлари кубогининг 1/2 финалида "Ан-Наср" Ироқнинг "Ал-Шорта" клуби билан беллашди.
Киритилди: 22:08, 09.08.2023. Ўқилди: 2107 марта. Фикрлар
Саудия Арабистонининг "Ан-Наср" жамоаси Араб чемпионлари кубогининг 1/4 финал доирасида Марокашнинг "Раджа Касабланка" жамоасига қарши сафарда ўйнайди.
Киритилди: 19:57, 06.08.2023. Ўқилди: 1653 марта. Фикрлар
Рафаэль Ильясов - таниқли футбол ҳаками, ҳозирда Волга спорт академиясининг футбол-хоккей ва фигурали учиш бўлимида ишлайди.
Киритилди: 22:53, 24.02.2023. Ўқилди: 2578 марта. Фикрлар
Ўтган ҳафта Баҳрайн пойтахти - Манамада ОФК Конгресси бўлиб ўтди.
Киритилди: 08:00, 07.02.2023. Ўқилди: 1145 марта. Фикрлар
Россия футбол иттифоқи раҳбари Александр Дюков бир кун аввал Осиё футбол конфедерацияси (ОФК) Конгресси бўлиб ўтган Баҳрайнга ташриф буюрди.
Киритилди: 21:41, 02.02.2023. Ўқилди: 1903 марта. Фикрлар
Бугун 1 февраль куни Баҳрайнда Осиё Футбол Конфедерациясининг 33-Конгресси бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:18, 01.02.2023. Ўқилди: 2055 марта. Фикрлар
Саудия Арабистонининг "Ан-Наср" клуби португалиялик ҳужумчи Криштиану Роналдунинг тақдимоти маросимини қачон бўлиб ўтишини эълон қилди.
Киритилди: 01:15, 03.01.2023. Ўқилди: 2103 марта. Фикрлар
2022 йилги жаҳон чемпионатининг дастлабки тўрт кунида Таиланд полиwияси ўйинларга пул тиккан ёки қабул қилган 656 кишини ҳибсга олди. Бу ҳақда маҳаллий "Nation" нашри хабар бермоқда.
Киритилди: 18:04, 23.11.2022. Ўқилди: 2259 марта. Фикрлар
"Navruz Cup-2022" мусобақасининг биринчи ярим финал учрашуви ортда қолди. Уганда терма жамоаси пенальтилар сериясида муваффақиятли ҳаракат қилган ҳолда Тожикистонни мағлубиятга учратди.
Киритилди: 17:49, 25.03.2022. Ўқилди: 2082 марта. Фикрлар
U23 Осиё кубогига қуръа ташлаш маросими “Бунёдкор” стадионида бугун соат 12:00 да бошланади. Маросимда 23 ёшгача бўлган футболчилардан иборат 16 та терма жамоа 4 та гуруҳга сараланади.
Киритилди: 09:27, 17.02.2022. Ўқилди: 1719 марта. Фикрлар
Футбол тарихи ва статистикаси Халқаро Федерацияси — IFFHS Осиёнинг 20 ёшгача бўлган футболчиларидан иборат йил рамзий жамоасини тузди.
Киритилди: 11:47, 04.01.2022. Ўқилди: 3021 марта. Фикрлар
Бугун Қарши шаҳридаги Ёшлар маркази анжуманлар залида Зойир Мирзаев бошчилигидаги вилоят раҳбарлари, “Шўртангаз-кимё мажмуаси» раҳбарияти, "Насаф" жамоасининг содиқ мухлислари йиғилишди ва жамоа мураббийлари ва футболчиларга 2020 йилги Суперлига учун кумуш медаллари топширилди.
Киритилди: 22:26, 27.02.2021. Ўқилди: 3723 марта. Фикрлар
Aйни кунларда Бирлашган Aраб Aмирликлари футбол ассоциацияси томонидан (Video Assistant Referee) видео ёрдамчи ҳакамларни тайёрлаш бўйича назарий-амалий семинар бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 11:42, 11.01.2021. Ўқилди: 1966 марта. Фикрлар
Австралиянинг Fox Sports Asia телеканали 2020 йил охирида у Осиё Футбол Конфедерациясининг миллий ассоциацияларидан мамлакатлар/минтақалар вакили бўлган футбол журналистлари ўртасида сўров ўтказди ва унда энг яхши Осиё футболчиси номига даъвогарлар ўртасида очколарни тақсимлашни таклиф қилди.
Киритилди: 13:44, 04.01.2021. Ўқилди: 6510 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси таклифи билан 15 сентябрь куни Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифа Ўзбекистонга ташриф буюради.