Рио олимпиадаси чемпиони, ҳамюртимиз Шаҳобиддин Зоиров бугун профессионал боксда дебют жангини ўтказди.
Киритилди: 22:51, 05.04.2019. Ўқилди: 6581 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча Анапа шаҳридаги "Волейград" спорт мажмуасида Николай Павлюков хотирасига бағишланган халқаро турнирнинг чорак финал жанглари бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:39, 05.04.2019. Ўқилди: 2406 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Рио Олимпиадаси қаҳрамонларидан бири, ҳамюртимиз Шаҳобиддин Зоиров бугун профессионал боксда ўзининг дебют жангини ўтказади. Юртдошимизнинг мазкур баҳси БААда ташкил қилинади.
Киритилди: 10:36, 05.04.2019. Ўқилди: 2363 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бокс бўйича Олимпия ўйинлари ва жаҳон чемпионати совриндори Бектемир Мелиқўзиев тикланиш учун Америка Қўшма Штатларига жўнаб кетди.
Киритилди: 15:32, 04.04.2019. Ўқилди: 3171 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Николай Павлюков хотирасига бағишланган турнирнинг чорак финали доирасида 6 нафар ҳамюртимиз рингга кўтарилади:
Бокудаги "Буюк ипак йўли" турнирида олтин медалга сазовор бўлган боксчимиз Иқболжон Холдоров ортда қолган мусобақа ҳақида ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 20:17, 03.04.2019. Ўқилди: 1672 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, кеча бокс бўйича терма жамоамиз аъзолари Бокудаги "Буюк ипак йўли" турнирида иштирок этиб, юртимизга қайтиб келишди.
Киритилди: 18:11, 03.04.2019. Ўқилди: 2394 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жорий йилнинг 16-27 апрель кунлари Таиланднинг Бангкок шаҳрида бокс бўйича катталар ўртасида Осиё чемпионати бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:29, 03.04.2019. Ўқилди: 2415 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳаваскор бокс бўйича Ўзбекистон терма жамоаси аъзоси, 64 кг. вазн тоифасида Озарбойжондаги "Буюк Ипак йўли" халқаро турнирида иштирок этган Алиёр Норалиев жангларнинг бирида жароҳат олиб, ҳушини йўқотганди.
Киритилди: 07:54, 03.04.2019. Ўқилди: 9868 марта. Фикрлар сони: 1 та.