9-16 сентябрь кунлари Тошкент шахридаги Республика Олимпия захиралари коллежида бокс буйича 2000-2001 йилларда тугилган спортчилар уртасида Ўзбекистон чемпионати булиб утди.
Киритилди: 16:42, 17.09.2018. Ўқилди: 3036 марта. Фикрлар
Халқаро олимпия қўмитаси (ХОҚ) Халқаро бокс ассоциацияси (AIBA) президенти вазифасини бажарувчи Ғофур Раҳимовни ташкилот раҳбари лавозимига ўз номзодини илгари сурмасликка чақирди.
Киритилди: 10:43, 17.09.2018. Ўқилди: 4228 марта. Фикрлар
Жанубий Кореянинг Сувон шаҳрида навбатдаги профессионал бокс оқшоми ниҳоясига етди.
Киритилди: 14:23, 15.09.2018. Ўқилди: 3003 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси чемпиони, бугунги кунда профессионал боксда фаолият олиб бораётган ҳамюртимиз Фазлиддин Ғойибназаров 20 октябрь куни ўзининг навбатдаги жангини ўтказади.
Киритилди: 14:27, 13.09.2018. Ўқилди: 4170 марта. Фикрлар
Бокс бўйича жаҳон чемпиони, Олимпия ўйинлари кумуш медали соҳиби, бугунги кунда профессионал рингда фаолият олиб бораётган чарм қўлқоп устамиз Шаҳрам Ғиёсов фаолиятидаги бешинчи жангини ўтказади.
Киритилди: 11:51, 09.09.2018. Ўқилди: 9687 марта. Фикрлар
Бугун пойтахтимиздаги «Универсал» спорт саройида бокс бўйича собиқ Европа ва жаҳон чемпиони, профессионал боксда ўз вақтида WBC, WBA, IBF йўналишларида чемпионлик камарига эгалик қилган Константин Цзю иштирокида мастер-класс ташкил этилди.
Киритилди: 15:30, 05.09.2018. Ўқилди: 3779 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик боксчиларнинг бугунги финал жанглари бошланди.
Киритилди: 12:23, 01.09.2018. Ўқилди: 11107 марта. Фикрлар
Олимпиада ва жаҳон чемпионати совриндори, бугунги кунда профессионал рингда фаолиятини давом эттираётган боксчимиз Муроджон Аҳмадалиев бугун АҚШда ўзининг тўртинчи жангини ўтказди.
Киритилди: 09:53, 24.08.2018. Ўқилди: 6739 марта. Фикрлар
Профессионал рингда фаолиятини давом эттираётган ҳамюртимиз Шоҳжаҳон Эргашев Россия пойтахти Москва шаҳрида навбатдаги жангини ўтказди.
Киритилди: 07:47, 20.08.2018. Ўқилди: 10025 марта. Фикрлар
Профессионал боксда фаолият олиб бораётган боксчи Шаҳрам Ғиёсов бугун,18 август куни АҚШнинг Нью-Йорк шаҳрида ўзининг навбатдаги жангини ўтказди.
Киритилди: 10:26, 18.08.2018. Ўқилди: 11240 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси совриндори, бугунги кунда профессионал боксда фаолият олиб бораётган боксчимиз Шаҳрам Ғисов АҚШнинг Нью-Йорк шаҳрида ўзининг навбатдаги жангини ўтказди.
Киритилди: 08:26, 18.08.2018. Ўқилди: 5556 марта. Фикрлар
Айни пайтда профессионал рингда фаолиятини давом эттираётган боксчимиз Шаҳрам Ғиёсов навбатдаги жанги олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 09:46, 14.08.2018. Ўқилди: 3134 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси совриндори, жаҳон чемпиони Шаҳрам Ғиёсов навбатдаги жангини 17 август куни (Тошкентда 18 август) ўтказади.
Киритилди: 10:43, 13.08.2018. Ўқилди: 2425 марта. Фикрлар
Олимпия ўйинлари ва жаҳон чемпионати совриндори Муроджон Аҳмадалиевнинг навбатдаги рақиби ва жанг санаси маълум бўлди.
Киритилди: 10:40, 13.08.2018. Ўқилди: 2209 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик профессионал боксчи, жаҳонга машҳур Флойд Мейвезер билан ҳамкорлик қилаётган Санжарбек Раҳмонов ўзининг навбатдаги жангини ўтказди.
Киритилди: 15:41, 05.08.2018. Ўқилди: 3243 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик профессионал боксчи, жаҳонга машҳур Флойд Мэйвезер билан ҳамкорлик қилаётган Санжарбек Раҳмонов бугун ўзининг навбатдаги жангида рингга кўтарилади.
Киритилди: 10:29, 03.08.2018. Ўқилди: 2539 марта. Фикрлар
Бутунжаҳон бокс серияси (WSB) да юртимиз шарафини ҳимоя қилувчи «Uzbek Tigers» жамоаси олдига янада жиддий вазифалар қўйилмоқда.
Киритилди: 20:38, 31.07.2018. Ўқилди: 4969 марта. Фикрлар
Бокс бўйича Олимпия ўйинлари совриндори, жаҳон чемпиони Шаҳрам Ғиёсов ижтимоий тармоқдаги саҳифасида “Бокс менинг ҳаётим” номли таъсирли видеороликни жойлаштирди.
Киритилди: 00:56, 31.07.2018. Ўқилди: 2944 марта. Фикрлар
Эртага, 29 июль куни Филиппинда профессионал боксчилар ўртасида бокс кечаси ўтказилади.
Киритилди: 19:51, 28.07.2018. Ўқилди: 3203 марта. Фикрлар
Аввалроқ, Осиё Олимпия Кенгаши вице-президенти, Халқаро ҳаваскор бокс ассоциацияси (AIBA) президенти вазифасини бажарувчи Ғафур Раҳимов Ўзбекистонга ташриф буюриб, Миллий олимпия қўмитасида меҳмон бўлгани ҳақида хабар берган эдик.