Кеча, 27 июль куни Осиё Олимпия Кенгаши вице-президенти, Халқаро ҳаваскор бокс ассоциацияси (AIBA) Президенти вазифасини бажарувчи Ғофур Раҳимов Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитасига ташриф буюрди.
Киритилди: 10:47, 28.07.2018. Ўқилди: 4716 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 18 август куни Индонезияда XVIII Осиё ўйинлари старт олади.
Киритилди: 08:13, 25.07.2018. Ўқилди: 2939 марта. Фикрлар
22 июль куни тонгда профессионал рингда фаолият олиб бораётган боксчимиз Баҳодир Жалолов ўзининг навбатдаги жангини ўтказади.
Киритилди: 10:21, 20.07.2018. Ўқилди: 2534 марта. Фикрлар
Осиё шахмат федерациялари – Жанубий Корея, Вьетнам, Муғулистон, Тайланд, Бангладеш, Фаластин, Афғонистон, Непал, Лаос, Иордания, Мьянма, Тожикистон, Туркманистон раҳбарлари Республика ихтисослашган болалар-ўсмирлар шахмат мактабига ташриф буюрди.
Киритилди: 15:53, 19.07.2018. Ўқилди: 3878 марта. Фикрлар
Жанубий Кореянинг Жежу шаҳрида таэквондо WTF бўйича «Korea Open» рейтинг мусобақаси бўлиб ўтмоқда. Унда 55 мамлакатдан 1400 нафар спортчи иштирок этмоқда.
Киритилди: 15:00, 19.07.2018. Ўқилди: 1624 марта. Фикрлар
Ижтимоий тармоқларда боксчи Шаҳрам Ғиёсовнинг нотаниш қиз билан тушган сурати тарқалди.
Киритилди: 11:01, 19.07.2018. Ўқилди: 14403 марта. Фикрлар
Айни пайтда профессионал боксда фаолият олиб бораётган боксчимиз Шоҳжаҳон Эргашев 19 август куни Москва шаҳрида жанг қилиши ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 18:24, 18.07.2018. Ўқилди: 6163 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Миллий олимпия қўмитаси бокс бўйича Ўзбекистон терма жамоаси аъзоси Исроил Мадримовни Индонезияда бўлиб ўтадиган XVIII Осиё ўйинларида делегациямиз байроқдори сифатида эълон қилди.
Киритилди: 15:49, 18.07.2018. Ўқилди: 2262 марта. Фикрлар
18 август куни Индонезияда Осиё ўйинлари бошланади.
Киритилди: 10:30, 18.07.2018. Ўқилди: 4043 марта. Фикрлар
Бокс бўйича Олимпия ўйинлари совриндори, жаҳон чемпиони Шаҳрам Ғиёсов кеча ўзининг навбатдаги жангини ўтказганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 15:58, 16.07.2018. Ўқилди: 2792 марта. Фикрлар
Енгилмас боксчимиз Шоҳжаҳон Эргашев фаолиятидаги 14-жангини қачон ва қаерда ўтказиши аниқ бўлди.
Киритилди: 12:26, 16.07.2018. Ўқилди: 3086 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси чемпиони, бугунги кунда профессионал боксда фаолиятини олиб бораётган чарм қўлқоп устаси Фазлиддин Ғоибназаров куни кеча проф рингдаги бешинчи жангини ўтказди.
Киритилди: 12:18, 16.07.2018. Ўқилди: 3562 марта. Фикрлар
Олимпия ўйинлари ва жаҳон чемпионати совриндори Муроджон Аҳмадалиев профессионал рингдаги учинчи жангини ўтказди.
Киритилди: 18:17, 15.07.2018. Ўқилди: 3058 марта. Фикрлар
Олимпия ўйинлари совриндори, жаҳон чемпиони Шаҳрам Ғиёсов бугун профессионал боксдаги учинчи жангини ўтказди.
Киритилди: 18:11, 15.07.2018. Ўқилди: 3492 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси совриндори Шаҳрам Ғиёсов АҚШнинг Лос-Анжелес шаҳридаги «Florentine Gardens Hollywood» аренасида рингга кўтарилди. Ҳамюртимиз ушбу жангда мексикалик тажрибали боксчи Даниэль Эчеверрия билан баҳслашди.
Киритилди: 12:17, 15.07.2018. Ўқилди: 7348 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси ҳамда жаҳон чемпионати совриндори Муроджон Аҳмадалиев бугун профессионал боксдаги ўзининг учинчи жангини ўтказди. У аргентиналик Луис Фернандо Молинага қарши рингга кўтарилди.
Киритилди: 12:11, 15.07.2018. Ўқилди: 3837 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик профессионал боксчи Фазлиддин Ғоибназаров АҚШнинг Нью-Орлеан шаҳрида ўтказилган навбатдаги жангида америкалик Кевин Жонсонга қарши жанг қилди.
Киритилди: 10:46, 15.07.2018. Ўқилди: 9340 марта. Фикрлар
Эртага, 15 июнь куни тонгда бир йўла уч нафар профессионал боксчимиз Америка Қўшма Штатларида ўзларининг навбатдаги жангларини ўтказадилар.
Киритилди: 12:16, 14.07.2018. Ўқилди: 6531 марта. Фикрлар
Рио-2016 Олимпиадаси совриндори Шаҳрам Ғиёсов профессионал боксдаги навбатдаги жангини 14 июль (Ўзбекистонда 15 июль тонгда) куни ўтказади.
Киритилди: 01:44, 14.07.2018. Ўқилди: 13978 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Миллий олимпия қўмитаси Матбуот ва Медиа департаменти Осиё ўйинлари олдидан «Шоҳсупа сари йўл» лойиҳасини ишга туширди.