“Спорт” телеканали орқали эфирга узатилиб келинаётган “Соккер клуб” кўрсатувининг навбатдаги сони ўзбек футболидаги келишилган ўйинларга бағишланади.
Киритилди: 12:21, 30.10.2015. Ўқилди: 5589 марта. Фикрлар
Бугун “Севинч” жамоаси ўз майдонида Ўзбекистон Кубоги-2015 ярим финали жавоб учрашувини Навоийнинг “Гули” жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 10:46, 30.10.2015. Ўқилди: 2909 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 28-турида "Пахтакор" Муборакда "Машъал" меҳмони бўлади.
Киритилди: 10:39, 30.10.2015. Ўқилди: 2826 марта. Фикрлар
Кеча Қиргулидаги “Нефтчи” СМ стадионида “Нефтчи” – “Қўқон-1912” ўринбосарлари ўртасидаги учрашув ўтказилди.
Киритилди: 10:37, 30.10.2015. Ўқилди: 2919 марта. Фикрлар
Мавсум охирлагани сари чемпионлик учун кураш қизғин тус олиши турган гап. Кўз тегмасин, бу йил олий лигада интрига анча кескин.
Киритилди: 10:33, 30.10.2015. Ўқилди: 2596 марта. Фикрлар
31 октябрь, шанба куни Тошкентнинг “Бунёдкор” клуби водийнинг “Андижон” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 10:29, 30.10.2015. Ўқилди: 2819 марта. Фикрлар
Бугун Фарғонадаги “Истиқлол” стадионида Олий лига 28-туридан ўрин олган “Нефтчи” – “Қўқон-1912” жамоалари ўртасдаги учрашув бўлиб ўтади.
Киритилди: 10:18, 30.10.2015. Ўқилди: 2112 марта. Фикрлар
"Реал" ва "Барселона" ўртасида ўйин яқинлашаркан, каталонияликлар бош мураббийи Луис Энрикенинг хавотири ошиб бормоқда.
Киритилди: 07:48, 30.10.2015. Ўқилди: 6034 марта. Фикрлар
Қатар Юлдузлар лигасининг 7-тури доирасида "Ал-Жаиш" "Ал-Вакра" меҳмони бўлди.
Киритилди: 00:05, 30.10.2015. Ўқилди: 11314 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоасига номзод футболчи саналадиган Ҳусниддин Ғофуров айни дамда Сербия Супер Лигаси иштирокчиси “Явор Матис” жамоаси шарафини ҳимоя қилаётганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 23:31, 29.10.2015. Ўқилди: 3109 марта. Фикрлар
Ўзбекистонда хизмат кўрсатган ёшлар мураббийи, «Шуҳрат» медали соҳиби, Республика тоифасидаги ҳакам, ўзбек футболи мухлисларининг қадрдони, таниқли спорт шарҳловчиси Ахбор Имомхўжаевнинг фаолияти бугунги ёшлар учун ўзига хос ибрат мактабидир.
Киритилди: 16:20, 29.10.2015. Ўқилди: 11869 марта. Фикрлар
сони: 178 та.
ПФЛ расмий сайти олий лиганинг 28-туридан ўрин олган учрашувларнинг бошланиш вақтини маълум қилди.
Киритилди: 15:05, 29.10.2015. Ўқилди: 2353 марта. Фикрлар
ПФЛ расмий сайти олий лиганинг 28-турида майдонга тушмайдиган футболчилар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 14:58, 29.10.2015. Ўқилди: 3574 марта. Фикрлар
ПФЛ расмий сайтининг маълум қилишича, Ўзбекистон Биринчилигининг иккинчи босқич, 15-16 - тур учрашувлари бир вақтда бошланади.
Киритилди: 14:53, 29.10.2015. Ўқилди: 4891 марта. Фикрлар
1-лиганинг иккинчи босқич, 15-турида майдонга тушмайдиган футболчилар рўйхати.