"Машъал" кеча Навоийда тур баҳсини ўтказди. Энди жамоамизнинг навбатдаги ўйини 20 октябр куни ўз майдонида Самарқанднинг "Динамо" жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 09:44, 18.10.2015. Ўқилди: 2682 марта. Фикрлар
Бугун “Насаф” жамоаси ўз тарихидаги бешинчи Ўзбекистон Кубоги финалида “Бунёдкор” жамоаси устидан ажойиб таризда ғалаба қозонди. Учрашув ҳам финалга мос бўлди.
Киритилди: 09:36, 18.10.2015. Ўқилди: 5356 марта. Фикрлар
Маълумки, 21 октябрь чоршанба куни жамоамиз Олий лига 26-тур доирасида Наманганда “Навбаҳор” меҳмони бўлади.
Киритилди: 09:23, 18.10.2015. Ўқилди: 2544 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубоги финал учрашувидан кейин "Насаф" сардори Артур Геворкян ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:03, 17.10.2015. Ўқилди: 3905 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубоги финал учрашувидан кейин "Насаф" бош мураббийи Рўзиқул Бердиев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:35, 17.10.2015. Ўқилди: 4455 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” бош директори Бахтиёр Бобоев “Насаф”га қарши бўлиб ўтган Кубок финалидан сўнг ўз фикрини билдириб ўтди:
Киритилди: 19:03, 17.10.2015. Ўқилди: 4332 марта. Фикрлар
Қаршининг "Насаф" клуби ўз тарихида илк марта Ўзбекистон кубогини қўлга киритди. Жиззахда бўлиб ўтган финал баҳсидан сўнг Кубок Қарши томон йўл оладиган бўлди.
Киритилди: 18:48, 17.10.2015. Ўқилди: 6729 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубоги финал учрашуви соат 17:00да бошланади. "Бунёдкор" ва "Насаф" жамоаларининг бошланғич таркиби аниқ бўлди.
Киритилди: 16:19, 17.10.2015. Ўқилди: 5189 марта. Фикрлар
Раҳбарият ҳамда таъсисчилар томонидан ўтказилган мазкур йиғилишда жамоамиз бош мураббийи Вадим Абрамов клуб раҳбарияти қарорига кўра, ўз лавозимидан бўшатилгани маълум қилинди.
Киритилди: 16:14, 17.10.2015. Ўқилди: 9176 марта. Фикрлар
Ўтган ҳафта Ўзбекистон Биринчилигида иккинчи босқичнинг 11-тур ўйинлари бўлиб ўтди. Аҳамиятлиси, мусобақа якунлангани сари олий лига йўлланмаси учун кураш қизимоқда.
Киритилди: 14:55, 17.10.2015. Ўқилди: 4871 марта. Фикрлар
Яқинда Sports.ru сайтининг «Узбекская кухня» блогида юртимизнинг 1993 йилдан кейин туғилган 10 нафар иқтидорли футболчилари ҳақида сўз борди.
Киритилди: 14:51, 17.10.2015. Ўқилди: 7852 марта. Фикрлар
2011 йили Мексика яшил майдонларида ўтган ўсмирлар ўртасидаги мундиалда Ўзбекистон терма жамоаси таркибида ўзининг мафтункор ўйинлари билан мухлислар меҳрини қозонган Темур Ҳакимов бугунги кунда 1-лига вакили - Тошкентнинг «Оқ-тепа» клубида тўп суряпти.
Киритилди: 14:20, 17.10.2015. Ўқилди: 3881 марта. Фикрлар
Кеча “Қўқон-1912” жамоаси мухлисларни қувонтирган ҳолда мамалакатимизнинг етакчи клубларидан бири – Тошкентнинг “Локомотив” жамоаси билан дуранг ўйнади. Мазкур ўйинда Отабек Ҳайдаров дублга эришганини алоҳида таъкидлаш лозим.
Киритилди: 12:57, 17.10.2015. Ўқилди: 4003 марта. Фикрлар
"Машъал" кеча сафарда "Қизилқум"га қарши Олий лиганинг 25-тур учрашувини ўтказди. Навоийда бўлиб ўтган баҳсда жамоамиз 3:2 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 12:11, 17.10.2015. Ўқилди: 2901 марта. Фикрлар
"Краснодар" яримҳимоячиси Одил Аҳмедов РФПЛнинг 12-турида"Анжи"га қарши учрашув олдидан фикрлари билан ўртоқлашди, дея хабар беради championat.com краснодарликларнинг расмй сайтига таяниб.
Киритилди: 11:45, 17.10.2015. Ўқилди: 3251 марта. Фикрлар
“Бухоро”-“Шўртан” (2:2) учрашувидан сўнг ташкиллаштирилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида Жамшид Саидов иштирок этди.
Киритилди: 11:43, 17.10.2015. Ўқилди: 2403 марта. Фикрлар
Сўнгги икки ҳафта давомида «Динамо» клуби расмий сайтида ўтказилган сўровнома якунига кўра, мухлислар жамоанинг сентябрь ойидаги энг яхши футболчисини аниқлашди.
Киритилди: 11:29, 17.10.2015. Ўқилди: 5151 марта. Фикрлар
Кеча бўлиб ўтган "Қизилқум" - "Машъал" (2:3) учрашувидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди. Унда меҳмонлар бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди ва саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 11:10, 17.10.2015. Ўқилди: 2478 марта. Фикрлар
Бугун Жиззах шаҳрида катта футбол байрами. Янги барпо этилган муҳташам “Сўғдиёна” ўйингоҳи финал учрашувини ўтказишга тахт қилиб қўйилди. Бугунги финал байрамона руҳда ўтиши учун стадион ходимлари ва ташкилотчилар жуда катта ҳажмдаги ишларни амалга оширишди.
Киритилди: 10:48, 17.10.2015. Ўқилди: 5804 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси финалга қадар олтита учрашув ўтказди.