Бугун “Суғдиёна” марказий стадиони анжуманлар залида Ўзбекистон Кубоги— 2015 финал учрашуви олдидан матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Эртага Ўзбекистон Кубоги финали. Бугун кубок финалининг меҳмон жамоаси бўлмиш “Насаф” футболчилари “Суғдиёна” стадионида машғулот ўтказишди.
Киритилди: 16:13, 16.10.2015. Ўқилди: 6486 марта. Фикрлар
Янги ҳафта футбол мухлисларига ёрқин таассуротлар совға қилиши кутилмоқда - шанба оқшомида Ўзбекистон кубогининг янги соҳиби аниқланади.
Киритилди: 16:02, 16.10.2015. Ўқилди: 4055 марта. Фикрлар
Бугун Олий лиганинг 25-тури доирасида қолган 6та ўйин бўлиб ўтади.
Сайтимиз кечадан бошлаб янги хостинг марказига кўчганини маълум қиламиз. Бундай қарорга келишимизга маълум сабаблар бор эди.
Киритилди: 14:39, 16.10.2015. Ўқилди: 6674 марта. Фикрлар
Айни дамда футболимиз жамоатчилиги эътибори Ўзбекистон кубоги финал баҳсига қаратилгани сир эмас.
Ўзбек футболи тарбияланувчиси ҳисобланган Андрей Пятницкий «СЭ» нашрига берган интервьюсида Россия термасининг Евро-2016 финал раунди йўлланмасини қўлга киритишига шубҳа қилмаётганини таъкидлади.
Киритилди: 12:00, 16.10.2015. Ўқилди: 3883 марта. Фикрлар
Бир неча йил олдин «Бунёдкор» ОЧЛда илк бор қатнашаётганида шарҳловчининг «қалдирғочлар» бу турнирда биринчи марта ўйнаётгани, тажрибасизлиги панд бериши мумкинлиги ҳақидаги гапларидан кулгим қистаганди.