Киритилди: 04:09, 18.04.2015. Ўқилди: 3585 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Киритилди: 21:27, 17.04.2015. Ўқилди: 3438 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:33, 17.04.2015. Ўқилди: 5850 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 21:30, 17.04.2015. Ўқилди: 3456 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 20:36, 17.04.2015. Ўқилди: 4689 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 18:28, 17.04.2015. Ўқилди: 3467 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лига 5-тури доирасида "Бунёдкор" - "Навбаҳор" учрашувида майдонга тушадиган бошланғич таркиблар маълум бўлди.
Киритилди: 18:04, 17.04.2015. Ўқилди: 3939 марта. Фикрлар сони: 15 та.
"Пахтакор" футбол клуби "Кексаларни эъзозлаш йили" давлат дастури асосида жамоа фахрийларини тақдирлаб боришни йўлга қўйди.
Киритилди: 14:34, 17.04.2015. Ўқилди: 3573 марта. Фикрлар сони: 3 та.
ОФК томонидан ўтказилаётган 14 ёшгача бўлган қизлардан тузилган терма жамоалар ўртасидаги ҳудудий мусобақаларда ўзбекистонлик Светлана Саакова комиссар сифатида фаолият олиб боради.
Киритилди: 14:14, 17.04.2015. Ўқилди: 3413 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 14:10, 17.04.2015. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аёллар футболи бўйича Ўзбекистон Суперкубоги учун "Металлург-Вумен" - "Севинч" ўртасида Бекободда кечган биринчи учрашув тугаллангач ҳар икки жамоа бош мураббийлар фикри билан танишдик. Дастлаб "Севинч" бош мураббийи Владислав Хан, кейин мезбонлар бош мураббийи Шерали Бобоқулов саволларга жавоб берди.
Киритилди: 11:25, 17.04.2015. Ўқилди: 3423 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча, 16 апрель куни Бекобод шаҳридаги “Металлург” стадионида Ўзбекистон аёллар футболининг тарихида илк бор ўтказилаётган Суперкубокнинг дастлабки учрашувида “Севинч” жамоаси Бекободнинг “Металлург W” жамоаси устидан ишончли ғалабани қўлга киритишди.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси олий лига 5-тури доирасида Наманганнинг “Навбаҳор” клубини қабул қилади.
Киритилди: 08:32, 17.04.2015. Ўқилди: 3646 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Динамо» - «Локомотив» (0:1) ўйинидан кейин «Динамо» клуби ёрдамчи мураббийи Камо Газаров ўйиндан кейинги фикрларини билдирди.
Киритилди: 08:30, 17.04.2015. Ўқилди: 3035 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жамоамиз устози Рўзиқул Бердиев журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 07:56, 17.04.2015. Ўқилди: 6526 марта. Фикрлар сони: 11 та.
“Насаф” – “Қизилқум” жамоалари учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида дастлаб меҳмонлар устози Юрий Лукин иштирок этди.
Киритилди: 07:53, 17.04.2015. Ўқилди: 2855 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сўзимнинг бошида Спорт-ТВ ходимларига алоҳида "Ассалому алайкум" дейман! Сўнгги пайтларда кўплаб биз мухлисларни эътирозларига сабаб бўладиган ҳаракатлар кўпайиб кетди, жонажон Спорт-ТВ каналимизда.
Киритилди: 00:25, 17.04.2015. Ўқилди: 11341 марта. Фикрлар сони: 36 та.
"Пахтакор" - "Шўртан" учрашувидан кейинги матбуот анжуманида жамоалар бош мураббийлари матбуот анжуманида иштирок этишди.
Киритилди: 23:15, 16.04.2015. Ўқилди: 3781 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 23:12, 16.04.2015. Ўқилди: 3820 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси бугун Қаршида “Насаф”га 1:3 ҳисобида имкониятни бой берди. Шу тариқа клуб “аждарлар”ни қаторасига 13-ўйиндан бери мағлуб эта олишмаяпти.
Киритилди: 20:52, 16.04.2015. Ўқилди: 3019 марта. Фикрлар сони: 4 та.