Тошкент, 19 апрель - Профессионаллик сари интилаётган "Локомотив" футбол клуби футбол соҳасида фаолият олиб бораётган ОАВ ходимларини ҳурмат қилади ва уларнинг меҳнатини қадрлайди
Киритилди: 13:03, 19.04.2015. Ўқилди: 4713 марта. Фикрлар
Осиё Кубоги-2015да қатнашган миллий терма жамоамиз сафида энг ёрқин ўйин кўрсатган футболчи ҳақида исталган футбол ишқибозидан сўрасангиз, албатта, Сардор Рашидов деган жавобни олишингиз тайин.
Киритилди: 12:52, 19.04.2015. Ўқилди: 11858 марта. Фикрлар
Бугун биринчи лиганинг 4-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Мазкур турда бир қатор футболчилар ўтган турда қизил карточка олиб майдонни тарк этишганди. Эндиликда улар мазкур тур баҳсларида жамоасига ёрдам бера олмайди. Қуйида бу футболчилар билан танишинг:
Киритилди: 12:46, 19.04.2015. Ўқилди: 3395 марта. Фикрлар
5-тур доирасидаги “Нефтчи” – “Машъал” ўйинидан сўнг Фарғона жамоаси вакили Мансур Саидов ўйин ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 12:02, 19.04.2015. Ўқилди: 3270 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Маъшал” учрашувидан сўнг фарғоналиклар аъзоси Акмал Холматов фикр билдирди.
Киритилди: 10:41, 19.04.2015. Ўқилди: 3696 марта. Фикрлар
Бугун, 19 апрель санасида XXIV Ўзбекистон биринчилиги 1-лига «Ғарб» митақасида 4-тур ўйинларига старт берилади.
Киритилди: 10:40, 19.04.2015. Ўқилди: 4302 марта. Фикрлар
“Андижон” ва “Бухоро” (2:1) жамоалари ўртасидаги учрашув якунланганидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 10:03, 19.04.2015. Ўқилди: 2825 марта. Фикрлар
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Андижон” жамоаси бош мураббийи Эдгар Гесс қатнашиб саволларга жавоб берди, деб ёзади клуб расмий сайти.
Киритилди: 09:59, 19.04.2015. Ўқилди: 2891 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Маъшал” баҳсида энг фаоллардан бири бўлган Шукурали Пўлатов ўйиндан сўнг ОАВга интервью берди.
Киритилди: 01:05, 19.04.2015. Ўқилди: 3529 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Маъшал” ўйинидан сўнг мезбонлар аъзоси Бахтиёр Ёқубов ўйин ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 21:49, 18.04.2015. Ўқилди: 3520 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Машъал” баҳси якунлангач фарғоналиклар устози Мурод Исмоилов ўйин ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 21:09, 18.04.2015. Ўқилди: 4413 марта. Фикрлар
ФИФА ўзига хос рейтинг асосида терма жамоалар кетма-кетлигини эълон қилиб келмоқда. Ўзбекистон терма жамоаси кўпинча ушбу рейтингнинг 60-70-ўринларидан жой олиб келади.
Киритилди: 19:39, 18.04.2015. Ўқилди: 4717 марта. Фикрлар
Бугун мамлакатимизнинг тўрт шаҳрида миллий чемпионатимизнинг 5-тур ўйинлари давом эттирилади. Учрашувлар ҳақида маълумот ва таркибларни шу ерда кузатинг.
Киритилди: 15:22, 18.04.2015. Ўқилди: 6038 марта. Фикрлар
Муборакнинг "Машъал" жамоаси бугун Фарғонада Олий лиганинг 5-туридан ўрин олган "Нефтчи"га қарши баҳсни ўтказади. Ўйинга бўлган қизиқиш жуда юқори.
Киритилди: 11:53, 18.04.2015. Ўқилди: 4675 марта. Фикрлар
18 апрель куни Фарғонада турнинг энг қизиқарли ўйинларидан бири бўлиб ўтиши кутилмоқда. «Нефтчи» «Истиқлол» стадионида Муборакнинг «Машъал» клубини қарши олади.
Киритилди: 04:09, 18.04.2015. Ўқилди: 3585 марта. Фикрлар
Бугун Олий лиганинг 5-тури доирасида Тошкентдаги “Бунёдкор” стадионида “Қалдирғочлар” Наманганнинг “Навбаҳор” жамоасини қабул қилишди. Учрашувда мезбонлар 2:1 ҳисобида ғалабага эришдилар.
Киритилди: 21:27, 17.04.2015. Ўқилди: 3438 марта. Фикрлар
Олий лига 5-тури доирасида "Бунёдкор" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг (2:1) "қалдирғочлар" бош мураббийи Сергей Лушчан фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:33, 17.04.2015. Ўқилди: 5850 марта. Фикрлар
Олий лига 5-тури доирасида "Бунёдкор" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг (2:1) наманганликлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:30, 17.04.2015. Ўқилди: 3456 марта. Фикрлар
Олий лига 5-тури доирасида "Бунёдкор" - "Навбаҳор" ниҳоясига етди. "Қалдирғоч"лар ўз уйларида кечган ўйинда "лочинлар" устида 2:1 ҳисобида ғалаба қозондилар.
Киритилди: 20:36, 17.04.2015. Ўқилди: 4689 марта. Фикрлар
Тошкент, 17 апрель - "Локомотив" ўзининг навбатдаги учрашувини Осиё чемпионлар лигаси доирасида "Ал Ҳилол"га қарши ўтказади.