Ўзбекистонлик ҳакамлар бир қатор халқаро мусобақаларга таклиф этилаётгани ва ўша мусобақаларда муваффақиятли фаолият олиб бораётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик. Бу эса ФИФА ва ОФКнинг эътирофига сазовор бўлмоқда.
Киритилди: 17:54, 06.11.2018. Ўқилди: 3875 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан юртимизда болалар футболини ривожлантириш, ёш авлод ўртасида соғлом турмуш тарзини тарғиб қилиш, футболни янада оммавийлаштириш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 17:28, 06.11.2018. Ўқилди: 1675 марта. Фикрлар
Профессионал футбол лигаси ишчи гуруҳи ва янги ташкил этилган Клубларни лицензиялаш бўлими 2019 йилги мавсум режаларини тузиб чиқишда давом этмоқда.
Киритилди: 17:25, 06.11.2018. Ўқилди: 2506 марта. Фикрлар
Профессионал футбол лигаси клублар ҳамда Спорт телеканали билан келишган ҳолда 30-тур доирасидан ўрин олган беллашувларнинг бошланиш вақтини белгилади.
Киритилди: 16:23, 06.11.2018. Ўқилди: 5912 марта. Фикрлар
Суперлига 29-тури доирасидаги “Металлург”га қарши кечган баҳсдан сўнг, “Навбаҳор” аъзолари бир кун дам олишди.
Киритилди: 14:24, 06.11.2018. Ўқилди: 4360 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 29-тур доирасидаги “Металлург” – “Навбаҳор” учрашувининг энг ҳаяжонли лаҳзалари ва хавфли вазиятларини “Навбаҳор Медиа” тақдим этади.
Киритилди: 14:19, 06.11.2018. Ўқилди: 3299 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” футбол клуби Матбуот котиби Улуғбек Умаровнинг укаси Азизбек Умаров вафот этди.
Киритилди: 14:14, 06.11.2018. Ўқилди: 2314 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан 5та ёш тоифасидаги футболчилар ўртасида Ўзбекистон чемпионати ташкил этилгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 13:42, 06.11.2018. Ўқилди: 2396 марта. Фикрлар
FUTBOL TV ва Uzreport TV телеканалларининг 6 ноябрь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 00:46, 06.11.2018. Ўқилди: 25494 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг ушбу мавсуми якунига етишига 3та тур қолганида "Локомотив" Осиё чемпионлар лигаси йўлланмасини қўлга киритди.
Киритилди: 22:18, 05.11.2018. Ўқилди: 6049 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Локомотив” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Миржалол Қосимов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 20:43, 05.11.2018. Ўқилди: 2860 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 29-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Қизилқум” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жамоамиз устози Нўъмон Ҳасанов ва бугунги учрашувнинг энг яхши ўйинчиларидан бири Муҳаммаданас Ҳасановлар қатнашишди.
Киритилди: 20:38, 05.11.2018. Ўқилди: 2072 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Локомотив” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Андрей Фёдоров қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 20:34, 05.11.2018. Ўқилди: 4371 марта. Фикрлар
Ўйиндан сўнг “Пахтакор” бош мураббийи Шота Арвеладзе ўйин ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 20:22, 05.11.2018. Ўқилди: 3194 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 29-тури доирасида яна 3та ўйин бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:56, 05.11.2018. Ўқилди: 5095 марта. Фикрлар
Форс кўрфази қирғоқларидаги майдонларда ўтадиган Осиё чемпионати бошланишига ҳам оз фурсатлар қолмоқда.
Киритилди: 19:38, 05.11.2018. Ўқилди: 8925 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 29-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” ва “Қизилқум” баҳси бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланҳич таркиблари билан танишниг.
Киритилди: 17:18, 05.11.2018. Ўқилди: 1793 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 29-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Локомотив” баҳси бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланҳич таркиблари билан танишниг.
Киритилди: 17:12, 05.11.2018. Ўқилди: 2562 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 29-тури доирасида "Бухоро" клуби ўз майдонида "Пахтакор"ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 16:38, 05.11.2018. Ўқилди: 3309 марта. Фикрлар
Бугун PEPSI Суперлигада 29-тур учрашувлари давом эттирилади.