Киритилди: 18:48, 30.07.2022. Ўқилди: 1439 марта. Фикрлар
Энди Республика олимпия захиралари коллежи “Одил Жуниор” билан ҳамкорлик қилади
Киритилди: 09:55, 22.02.2022. Ўқилди: 1514 марта. Фикрлар
«Энергетик-БГУ» клубини тарк этган Владимир Белявский «Одил Жуниор» футбол академияси бош мураббийлигига таклиф этилди.
Киритилди: 12:37, 05.02.2022. Ўқилди: 2479 марта. Фикрлар
Одил Аҳмедов жамоаси мардонаворлик кўрсатган турнирдан кейин миллий терманинг бошқа бир футболчиси Жалолиддин Машарипов ҳам яхши ишга қўл урди.
Киритилди: 15:10, 15.10.2021. Ўқилди: 2741 марта. Фикрлар
"Odil junior" жамоаси нима сабабдан Ўзбекистон U-14 ва U-16 чемпионатларига таклиф этилгани энди барчага тушунарли бўлса керак.
Киритилди: 15:03, 15.10.2021. Ўқилди: 4897 марта. Фикрлар
90-йиллар охирида бошланиб, 2000-йиллар авжи нуқтасига етган футболимиздаги муваффақиятсизлар илдизи болалар футболидаги муаммолар эди.
Киритилди: 07:16, 15.10.2021. Ўқилди: 11932 марта. Фикрлар
Мусобақада Ўзбекистон жамоа хўжалиги ҳудудида жойлашган 8 та мактаб жамоаси қатнашди. Учрашувлар 37-мактаб сунъий футбол ўйингоҳида бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:20, 11.05.2021. Ўқилди: 2760 марта. Фикрлар
Германия футболи ҳақида ортиқча сўз айтишга ҳожат йўқ. Миллий терма жамоа ва клубларининг қайд этаётган натижаларининг ўзиёқ немис диёрида миллионлар ўйинининг тизими қанчалик тўғри йўлга қўйилганидан дарак беради.
Киритилди: 19:11, 05.03.2021. Ўқилди: 2398 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Ўзбекистон футбол ассоцияцияси 2017 йилдан бери мунтазам тарзда “Футбол дўстлик учун” лойиҳасида иштирок этиб келмоқда.
Киритилди: 18:31, 07.09.2020. Ўқилди: 2286 марта. Фикрлар
Испаниянинг "Реал" Мадрид футбол клуби жамғармаси 2020 йил сентябрда Тошкент ва Самарқандда 2 та хусусий спорт мактабини очади.
Киритилди: 09:10, 05.03.2020. Ўқилди: 4040 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” футбол академияси “икки юлдузли” академия мақомига эга бўлди.
Киритилди: 09:30, 11.02.2020. Ўқилди: 2866 марта. Фикрлар
Юртимиздаги энг яхши футбол академияси ҳисобланадиган Муборакдаги «Машъал» футбол академияси эртага яна ўз фаолиятини бошлайди.
Киритилди: 21:51, 04.02.2020. Ўқилди: 3356 марта. Фикрлар
Италиянинг машҳур “Ювентус” клубининг Тошкентдаги академияси юртимизнинг иқтидорли фарзандларини бепул ўқитиш учун танлов эълон қилади.
Киритилди: 12:27, 08.01.2020. Ўқилди: 9446 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси масъул мутахассислари вилоятларда бўлиб, ҳудудлардаги болалар ва ўсмирлар футболига бўлган эътибор, мавжуд шарт-шароит ҳамда инфратузилмани яқиндан ўрганаётгани ҳақида хабар берган эдик.