Аввалроқ «Ғазалкент» Лига аъзоси бўлиш учун ариза топширган бўлиб, клубга янги футболчилар билан тузиладиган меҳнат шартномаларини рўйхатдан ўтказиш учун MyLeague платформасидан фойдаланиш ҳуқуқи тақдим этилганди.
Киритилди: 13:48, 10.02.2026. Ўқилди: 793 марта. Фикрлар
Киритилди: 12:34, 10.02.2026. Ўқилди: 1173 марта. Фикрлар
Кеча, 9 февраль санасида, FIFA Интизом қўмитаси "Металлург" клуби ва унинг собиқ футболчиси Иван Йосович ўртасидаги иш якуниланганлиги ҳақида маълум қилди.
Киритилди: 12:09, 10.02.2026. Ўқилди: 598 марта. Фикрлар
Zo'r TV телеканали бугун — 2026 йил 10-февраль, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 09:28, 10.02.2026. Ўқилди: 2291 марта. Фикрлар
«Зенит» - «Динамо» (1:0) ўртасидаги ўртоқлик учрашувидан кейин «Динамо» бош мураббий Вадим Абрамов клуб матбуот хизматига интервью бериб, Россиянинг 10 карра чемпионига қарши баҳс таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 08:09, 10.02.2026. Ўқилди: 2080 марта. Фикрлар
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2026 йил 10-февраль, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:01, 10.02.2026. Ўқилди: 2266 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумни ижара асосида “Хоразм” сафида ўтказган тожикистонлик ҳужумчи Шахром Самиев ҳуқуқий жиҳатдан “Андижон”га тегишли бўлиб, у “бургутлар” сафидаги фаолиятини 2024 йилда бошлаган ва ўшанда уч йиллик шартнома тузган.
Киритилди: 23:35, 09.02.2026. Ўқилди: 2914 марта. Фикрлар
Жаҳонга машҳур SofaScore портали ҳозирда "Башакшеҳир" сафида фаолиятини давом эттираётган ҳамюртимиз Элдор Шомуродовни эътироф этди.
Киритилди: 23:25, 09.02.2026. Ўқилди: 4051 марта. Фикрлар
Фарҳод Нишонов бошқарувидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси Хитойга қарши иккинчи ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 23:04, 09.02.2026. Ўқилди: 937 марта. Фикрлар
U-17 Осиё кубогига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси 13 февралдан Миллий футбол марказида ўқув-машғулот йиғинини бошлайди.
Киритилди: 18:06, 09.02.2026. Ўқилди: 812 марта. Фикрлар
United MFL Media Футбол Лигаси – Ўзбекистонда медиа футбол йўналишини ривожлантириш мақсадида йўлга қўйилган янги лига ҳисобланиб, футболни шунчаки ўйин эмас, балки медиа ва аудитория билан уйғунлашган замонавий спорт формати сифатида шакллантиришни кўзлайди.
Киритилди: 17:19, 09.02.2026. Ўқилди: 743 марта. Фикрлар
"Қизилқум" Туркиядаги йиғин давомида Қирғизистоннинг энг номдор клубларидан бири — «Дордой»га қарши баҳс олиб боришди.
Киритилди: 17:08, 09.02.2026. Ўқилди: 762 марта. Фикрлар
Суперлиганинг янги мавсуми олдидан жамоалар таркибларини кучайтириш ишларини давом эттирмоқда.
Киритилди: 16:58, 09.02.2026. Ўқилди: 877 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик FIFA ҳаками Илгиз Танташев бошчилигидаги ҳакамларимиз бугун, 9 февраль куни Дубайда бўлиб ўтадиган «Шабаб Ал Аҳли» (БАА) — «Ал Ҳилол» (Саудия Арабистони) жамоалари ўртасидаги учрашувни бошқариб боришади.
Киритилди: 10:00, 09.02.2026. Ўқилди: 1152 марта. Фикрлар
Англия Премьер Лигасининг “Эвертон” ва “Борнмут” клублари январь ойидаги трансфер ойнаси вақтида “Манчестер Сити” ҳимоячиси Абдуқодир Ҳусановни ижарага олиш вариантини кўриб чиққан.
Киритилди: 09:14, 09.02.2026. Ўқилди: 7280 марта. Фикрлар
Zo'r TV телеканали бугун — 2026 йил 9-февраль, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:33, 09.02.2026. Ўқилди: 1545 марта. Фикрлар
Анталияда йиғин ўтказаётган «Пахтакор» жамоаси 8 февраль куни иккинчи назорат учрашувини Молдованинг «Петрокуб» клубига қарши ўтказди.
Киритилди: 08:29, 09.02.2026. Ўқилди: 1168 марта. Фикрлар
"Бухоро"нинг янги аъзоси, сербиялик ҳимоячи Велко Филипович илк бор клуб матбуот хизматига интервью берди.
Киритилди: 08:22, 09.02.2026. Ўқилди: 937 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоасининг бугунги машғулотларидан кейин бош мураббийи Вадим Абрамов клуб матбуот хизматига интервью бериб, «Зенит»га қарши душанба куни ўтадиган ўйинга тўхталди.