Киритилди: 10:29, 27.01.2022. Ўқилди: 1918 марта. Фикрлар
Киритилди: 10:23, 27.01.2022. Ўқилди: 1461 марта. Фикрлар
БААда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун навбатдаги ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 10:13, 27.01.2022. Ўқилди: 3301 марта. Фикрлар
Айни кунларда Равшан Ҳайдаров мураббийлигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси пойтахтимизда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётиганлиги ҳақида хабар бергандик.
Киритилди: 08:21, 27.01.2022. Ўқилди: 1370 марта. Фикрлар
Мамлакатимизда спортнинг барча соҳаларини ривожлантириш, халқимизни спортга оммавий тарзда жалб этиш, айниқса, келажагимиз эгалари бўлган ёш авлодни ҳар жиҳатдан етук ва комил инсонлар сифатида улғайтиришга юксак даражада эътибор қаратилмоқда.
Киритилди: 08:15, 27.01.2022. Ўқилди: 902 марта. Фикрлар
FUTBOL TV телеканали бугун — 27 январь, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:38, 27.01.2022. Ўқилди: 10571 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, жорий йилнинг июнь ойида мамлакатимизда футбол бўйича 23 ёшгача футболчилар ўртасида Осиё кубоги ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 00:00, 27.01.2022. Ўқилди: 2670 марта. Фикрлар
Бугун Намангандаги “Марказий” ўйингоҳда “Навбаҳор” Яйпаннинг “Турон” жамоасига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 21:15, 26.01.2022. Ўқилди: 2269 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, айни пайтда Ўзбекистон миллий терма жамоаси Дубайда ўқув-йиғин машғулотларини ўтказмоқда.
Киритилди: 21:08, 26.01.2022. Ўқилди: 1761 марта. Фикрлар
Статистика, натижалар ва трансферларга оид қизиқарли маълумотлар билан шуғулланувчи "Transfermarkt" портали юртимизнинг энг қиммат футболчилар топ-10лигини тузиб чиқди.
Киритилди: 20:07, 26.01.2022. Ўқилди: 5379 марта. Фикрлар
"Пахтакор" янги мавсумга тайёргарлик босқичида илк назорат баҳсида "Янгиер"га қарши майдонга тушди.
Киритилди: 19:51, 26.01.2022. Ўқилди: 1296 марта. Фикрлар
Бу ҳақда Ўзбекистон Футбол Ассоциациаси расмий Telegram канали хабар берди.
Киритилди: 19:02, 26.01.2022. Ўқилди: 1272 марта. Фикрлар
Ўзингизга маълум,“Насаф” сўнгги ўн йилликда Рўзиқул Бердиев билан кўплаб совринларни қўлга киритди.
Киритилди: 18:57, 26.01.2022. Ўқилди: 1911 марта. Фикрлар
Россиялик ярим ҳимоячи Иван Соловев “Насаф” билан бир йиллик шартнома имзолади.
Киритилди: 18:41, 26.01.2022. Ўқилди: 4477 марта. Фикрлар
Бугун ТТЙМИ стадионида "Локомотив" ҳамда "Бухоро" жамоалари ўртасида синов-назорат ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:33, 26.01.2022. Ўқилди: 1436 марта. Фикрлар
“Насаф” футбол мактаби тарбияланувчиси, ўтган мавсумда Тошкентнинг “Пахтакор” жамоасида ҳаракат қилган Шароф Муҳитдинов эркин агент сифатида “Насаф”га қайтди.