Равшан Эрматов Андижон вилоятига ташриф буюрди ва Шуҳратбек Абдураҳмонов билан учрашди (фото)
Жисмоний тарбия ва спорт вазирининг биринчи ўринбосари, Ўзбекистон футбол ассоциацияси биринчи-вице президенти Равшан Эрматов, МОҚ бош котиби Ойбек Касимов, шунингдек, бир қатор мутасадди ва мутахассислар Андижон вилоятига ташриф буюрди.
Киритилди: 23:37, 21.01.2021. Ўқилди: 2907 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Рустами Имомали биргаликда футболни ривожлантиришни таклиф қилди
Душанбе шаҳри раиси Рустами Имомали бошчилигидаги делегация пойтахтимизда меҳмон бўлиб турибди.
Киритилди: 20:57, 04.12.2019. Ўқилди: 3146 марта. Фикрлар сони: 2 та.
ЎФА мутахассислар гуруҳи Қашқадарё ва Самарқанд вилоятларида бўлишди
Ўзбекистон футбол ассоциацияси биринчи вице-президенти Равшан Эрматов ва бир қанча масъул мутахассислар республикамизнинг кўплаб ҳудудларида футбол бўйича вазиятни ичидан ўрганиш мақсадида сафарда бўлиб туришибди.
Киритилди: 19:47, 27.10.2019. Ўқилди: 3251 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФА вакиллари Сурхондарёда футбол объектларини кўздан кечиришди
ЎФА мутахассислар гуруҳи республикамиздаги футбол академиялари, инфратузилма, болалар ва ўсмирлар футболи ҳамда оммавий футболга қаратилаётган эътиборни ўрганиб чиқишмоқда.
Киритилди: 20:50, 25.10.2019. Ўқилди: 1865 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси вакиллари Наманган вилоятида бўлишди
Ўзбекистон футбол ассоциацияси биринчи вице-президенти Равшан Эрматов бошчилигидаги футбол мутахассислари гуруҳи Наманганга борди.
Киритилди: 20:19, 21.10.2019. Ўқилди: 2090 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ОФКга ишонч учун миннатдорчилик билдиради
Хабарингиз бор, Осиё футбол конфедерацияси Президенти Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифа куни кеча мамлакатимизга ташриф буюрди.
Киритилди: 18:15, 18.09.2019. Ўқилди: 3153 марта. Фикрлар сони: 2 та.
ОФК делегацияси Ўзбекистон футбол ассоциацияси раҳбарияти билан учрашди
Осиё футбол конфедерацияси Президенти Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифа Ўзбекистон футбол ассоциациясига ташриф буюрди.
Киритилди: 17:33, 16.09.2019. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ОАВ вакиллари учун IFABнинг янги қоидалари бўйича семинар бўлиб ўтди
Халқаро Футбол Ассоциациялари Кенгаши IFAB март ойидаги йиғилишида жорий йилнинг 1 июнидан бошлаб футбол қоидаларига бир қатор ўзгартиришлар киритилишини маълум қилган эди.
Киритилди: 21:15, 23.07.2019. Ўқилди: 2812 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ОФК ҳамда ФИФА комиссарлари учун семинарлар бўлиб ўтди
Клублар ҳамда терма жамоалар иштирокидаги учрашувларни юқори даражада ташкил этишда комиссарларнинг ўрни ниҳоятда муҳим саналади.
Киритилди: 21:13, 23.07.2019. Ўқилди: 1702 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФА Биринчи вице-президенти Равшан Эрматов ОФК Бош котиби Дато Виндсор Жон билан учрашди
Бугун Малайзия пойтахти Куала Лумпурда жойлашган Осиё футбол конфедерацияси бош қароргоҳида Жаҳон чемпионати-2022 ҳамда Осиё кубоги-2023 мусобақалари саралаш баҳсларига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:17, 17.07.2019. Ўқилди: 3411 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФАда Бельгиянинг «Double Pass» компанияси вакиллари тақдимот ўтказишди
Ўзбекистон футбол ассоциациясида Бельгиянинг "Double Pass" компанияси тақдимот ўтказди.
Киритилди: 20:48, 18.06.2019. Ўқилди: 1773 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФА мутасаддилари Германия футбол федерацияси вакиллари билан учрашишди
Хабарингиз бор, Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан Европанинг футболи ривожланган мамлакатлар футбол федерациялари билан яқин алоқалар ўрнатиб, ўзбек футболи ривожи йўлида уларнинг бой тажрибасидан унумли фойдаланиш мақсадида бир қатор чора-тадбирларни амалга ошириб келишмоқда.
Киритилди: 12:10, 16.02.2019. Ўқилди: 1681 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФА вакиллари Россия футбол Иттифоқида тажриба ўрганишди
ЎФАнинг бир гуруҳ вакиллари Дилшод Саидмуродов, Жўрабек Сабдаров ва Санъат Шарипов Россияда хизмат сафарида бўлиб келгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 17:15, 11.09.2018. Ўқилди: 1716 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Умид Аҳмаджонов Қашқадарё вилоятига ташриф буюрди
Қарши шаҳар аэропортида Умид Аҳмаджоновни Қашқадарё вилояти ҳокими, вилоят футбол ассоциацияси президенти Зафар Рўзиев кутиб олди.
Киритилди: 09:22, 30.06.2018. Ўқилди: 2808 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Умид Аҳмаджонов Доҳада ФИФА президенти Жанни Инфантино билан учрашди
ЎФА 1-вице-президенти Доҳада ЖЧ-2022 ташкилий қўмитаси раҳбарияти билан ҳам кўришиб, ЖЧга тайёргарлик бўйича олиб борилаётган чора-тадбирлар билан яқиндан танишди.
Киритилди: 00:25, 20.05.2018. Ўқилди: 3733 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Франциялик мутахассислар «Бунёдкор», «Пахтакор» ва «Локомотив» клублари билан танишди
14 март куни Франция футбол федерацияси Президенти маҳкамаси бошлиғи Жаноб Кенни Жан Мари ва Техник директор ўринбосари Людовик Дебрю юртимизга ташриф буюришди.
Киритилди: 14:54, 15.03.2018. Ўқилди: 3604 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Умид Аҳмаджонов Қўқондаги «Марказий» стадионига ташриф буюрди
Умид Аҳмаджонов Фарғона вилоятига ташрифини “Қўқон-1912” клубига қарашли “Марказий” стадионда амалга оширилаётган реконструкция ишлари билан танишишдан бошлади.
Киритилди: 18:44, 01.03.2018. Ўқилди: 3176 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шоакром Исроилов “Қизилқум” - “Локомотив” учрашувини бевосита стадиондан кузатиб боради
Хабарингиз бор, бугун Суперлиганинг янги мавсуми бошланади. 1-турнинг иккита ўйини “Қизилқум” – “Локомотив” ва “Нефтчи” – “Насаф” учрашувлари бугун бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:14, 01.03.2018. Ўқилди: 2183 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Умид Аҳмаджонов Словакиянинг Ўзбекистондаги элчиси билан учрашди
Бугун Миллий олимпия қўмитаси президенти ва Ўзбекистон футбол Ассоциацияси 1-вице-президенти Умид Аҳмаджонов Словакиянинг юртимиздаги элчиси Ян Бори билан учрашди.
Киритилди: 15:38, 26.02.2018. Ўқилди: 1901 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон “Футбол дўстлик учун” лойиҳасида иккинчи бор иштирок этади
ФИФА ва футбол бўйича 2018 йилги Жаҳон чемпионатининг расмий ҳамкори бўлган “Газпром” компанияси “Футбол дўстлик учун” халқаро болалар лойиҳасининг олтинчи мавсуми старт олганини эълон қилди.
Киритилди: 12:43, 24.02.2018. Ўқилди: 4058 марта. Фикрлар сони: 2 та.