“Динамо” - “Насаф” (0:5) учрашувида жамоамиз сардори Артур Геворкян ҳар галгидек ўта фаол ҳаракат қилди
Киритилди: 16:35, 04.08.2014. Ўқилди: 4488 марта. Фикрлар
Бугун «Насаф» ўз майдонида Навоий вилоятининг «Қизилқум» жамоаси билан назорат учрашуви ўтказди. Учрашув қизғин курашларга бой бўлсада, ўйин тақдирини биргина гол ҳал қилди.
Киритилди: 23:20, 29.07.2014. Ўқилди: 6345 марта. Фикрлар
Олий лиганинг иккинчи давра беллашувларига Қарши шаҳрида ҳозирлик кўраётган “Насаф” футболчилари куни кеча йиғин доирасида “Марказий” стадионда жамоа ўринбосарлари билан назорат учрашувини ўтказишди.ё
Киритилди: 11:17, 26.07.2014. Ўқилди: 4432 марта. Фикрлар
«Эрудит Спорт» газетаси биринчи давра якунларига кўра, Олий лига бош мураббийлари ўртасида сўровнома ўтказди. Қуйида аксарият мураббийларнинг сўровномадаги жавобларини келтирамиз.
Киритилди: 17:23, 20.07.2014. Ўқилди: 4910 марта. Фикрлар
12 июлда кичик таътилни якунлаб, иккинчи давра олдидан машғулотларни бошлаган “Насаф” футболчилари айни пайтда тайёргарликни Қарши шаҳрида давом эттиришмоқда.
Киритилди: 13:30, 20.07.2014. Ўқилди: 4229 марта. Фикрлар
«Насаф» футбол клуби Қаршидаги қароргоҳида 12 июлдан бери иккинчи давра ўйинларига тайёргарлик кўрмоқда. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати хабар бермоқда.
Киритилди: 16:04, 17.07.2014. Ўқилди: 5680 марта. Фикрлар
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, бугун Ўзбекистон футбол Федерацияси Президенти Мираброр Усмонов “Навбаҳор” футбол клуби раҳбарияти ва Наманган вилоят футболи мутасаддиларини қабул қилди.
Киритилди: 09:42, 28.06.2014. Ўқилди: 10475 марта. Фикрлар
Бугун Олий лига 11-тур доирасида «Насаф» жамоаси сафарда «Қизилқум» жамоасига қарши майдонга тушади.
Киритилди: 10:49, 06.06.2014. Ўқилди: 5622 марта. Фикрлар
Ҳозирги кунда «Нефтчи» жамоасининг ҳолати ҳақида нафақат Фарғона вилоятининг ўзида, балки водий ҳамда Республикамизнинг ҳар бир жойида гапиришмоқда.
Киритилди: 16:19, 13.05.2014. Ўқилди: 8082 марта. Фикрлар
сони: 44 та.
Олий лига ўйинларининг беш тури ортда қолганида Қаршининг «Насаф» жамоаси таркибда йўқотишларга учрамоқда.
Киритилди: 13:28, 23.04.2014. Ўқилди: 2997 марта. Фикрлар
Бугун “Насаф” мураббийлари кенгаши қарори билан Зафар Холмуродов жамоа ўринбосарларига катта мураббий этиб тайинланди.
Киритилди: 11:22, 19.04.2014. Ўқилди: 2920 марта. Фикрлар
Аввал хабар қилганимиздек, кеча “Насаф” таркибига келиб қўшилган футболчилар кенг оммага таништирилди. Маросимда “Насаф” ПФК бош менежери Шамил Ярулин, жамоа бош мураббийи Рўзиқул Бердиев, ОАВ ходимлари вакиллари, мухлислар иштирок этишди.
Киритилди: 14:53, 14.03.2014. Ўқилди: 5788 марта. Фикрлар
Ниҳоят юртимизга футбол баҳори ҳам кириб келди. Футбол ишқибозларининг орзиқиб кутган янги футбол мавсуми бошланиш арафасида.