Бугун «Навбаҳор» жамоасининг тақдимот маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:42, 08.03.2015. Ўқилди: 5036 марта. Фикрлар
ЎФФ қарорига кўра, бир йил муддатга футболдан четлаштирилган ҳимоячи Тоҳир Шамсиддинов "Навбағор"да қоладиган бўлди.
Киритилди: 23:22, 02.03.2015. Ўқилди: 5944 марта. Фикрлар
Бугун "Навбаҳор" пойтахтдаги йиғин доирасида Жиззахнинг "Сўғдиёна" клубига қарши назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 15:58, 01.03.2015. Ўқилди: 3530 марта. Фикрлар
Сўнгги кунларда мухлислар орасида “Навбаҳор”га янги бош мураббий ахтарилаётганлиги ҳақидаги гап-сўзлар кўпайиб кетди.
Киритилди: 15:47, 23.02.2015. Ўқилди: 4767 марта. Фикрлар
сони: 31 та.
Кеча "Навбаҳор" бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов Ўзбекистон олимпия терма жамоасига бош мураббий этиб тайинланди. Ушбу тайинловдан сўнг наманганлик мухлислар бир мунча хавотирга тушишгани бор гап.
Киритилди: 16:27, 19.02.2015. Ўқилди: 8727 марта. Фикрлар
Айни пайтда “Навбаҳор” жамоасида болгариялик дарвозабон Эмил Михайлов кўрикдан ўтмоқда.
Киритилди: 00:46, 17.02.2015. Ўқилди: 3439 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" жамоаси Тошкентдаги навбатдаги йиғини чоғида таркибга бир қатор янги ўйинчилар қўшилганди.
Киритилди: 17:37, 11.02.2015. Ўқилди: 5043 марта. Фикрлар
Наманганнинг “Навбаҳор” жамоаси 19 январь кунидан бошлаб янги мавсумга тайёргарликни Тошкентда бошлади.
Киритилди: 13:20, 22.01.2015. Ўқилди: 4677 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" бугун Наманганда ташкил этилган иккинчи ўқув-машғулот йиғинини якунлади.
Киритилди: 15:23, 16.01.2015. Ўқилди: 3224 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" чизиқларни кучайтириш ва таркибдаги рақобатни кучайтириш мақсадида бир қатор футболчилар билан музокаралар давом эттиряпти.
Киритилди: 01:51, 13.01.2015. Ўқилди: 4675 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумда «Навбаҳор» шарафини ҳимоя қилган бир қатор футболчилар шартнома муддатларини узайтиришди. Ана шундай ўйинчилардан бири сифатида наманганлик ярим ҳимоячи Отабек Валижоновни эътироф этиш жоиз. Қуйида Валижонов билан уюштирилган суҳбат билан танишасиз.
Киритилди: 00:18, 08.01.2015. Ўқилди: 4047 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" мавсум тайёргарлигини давом эттирмоқда. Режага кўра, бугун футболчилар дастлабки машғулотни “Навбаҳор” марказий ўйингоҳида ўтказишди. Дастлаб югуруш йўлакчасида машқлар бажарилган бўлса, машғулотнинг иккинчи қисмида ўйингоҳда жойлашган гимнастик залда шуғулланилди.
Киритилди: 00:15, 08.01.2015. Ўқилди: 3434 марта. Фикрлар
Хабарингиз борки, кечадан "Навбаҳор" жамоаси янги мавсумга тайёргарликнинг иккинчи босқичини бошлади. Бош мураббий Бахтиёр Ашурматов айни пайтда миллий терма жамоамиз билан биргаликда Австралияга жўнаб кетганлиги боис машғулотларга ёрдамчи мураббийлар бошчилик қилишмоқда.
Киритилди: 18:07, 05.01.2015. Ўқилди: 4443 марта. Фикрлар
Режага кўра бугун жамоамиз аъзолари мавсумга тайёргарликнинг иккинчи босқичини ўташ мақсадида Наманганда тўпланишди. Тушдан кейин футболчилар белгиланган жойга етиб келишди.
Киритилди: 19:37, 04.01.2015. Ўқилди: 3414 марта. Фикрлар
Бугун "Навбаҳор" яримҳимоячиси Азим Аҳмедовнинг таваллуд куни. Иқтидорли футболчи ўзининг 23 ёшини қаршиламоқда.
Киритилди: 15:33, 04.01.2015. Ўқилди: 3282 марта. Фикрлар
"Навбаҳор"клуби бош мураббийи жамоа расмий сайти учун қисқача интервью берди.
Киритилди: 23:01, 31.12.2014. Ўқилди: 3229 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" мавсумга тайёргарлик кўришда давом этмоқда. Кеча бир маҳал ўтказилган машғулотлар чоғида футболчилар бассейнда сузиш машқларини бажаришганди. Бугундан эса яна майдонга қайтилди.
Киритилди: 17:13, 22.12.2014. Ўқилди: 3889 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" расмий сайти жамоанинг кечаги машғулот жараёнидан фотожамланма тақдим этди.
Киритилди: 19:47, 20.12.2014. Ўқилди: 3360 марта. Фикрлар
Янги мавсумга ҳозирлик кўраётган "Навбаҳор"нинг айрим футболчилари бошқа клубларга ўтиши ҳақидаги хабарларга тез-тез кўзимиз тушмоқда.
Киритилди: 16:04, 18.12.2014. Ўқилди: 3079 марта. Фикрлар
Янги мавсумга Наманганда ҳозирлик кўраётган жамоамиз бугунга режалаштирилган машғулотларни якунига етказди.