«Навбаҳор»нинг умидли футболчиларидан бири Соҳиб Абдуллаев жароҳат туфайли маълум вақт давомида ўйин амалиётисиз қолганди.
Киритилди: 15:58, 11.01.2014. Ўқилди: 4125 марта. Фикрлар
Сўнгги пайтларда “Навбаҳор” жамоасини бошқаришга даъвогарлар сифатида бир қатор мураббийлар келтириб ўтилди.
Киритилди: 21:16, 09.01.2014. Ўқилди: 9203 марта. Фикрлар
сони: 309 та.
"Навбаҳор" аъзолари янги мавсумга тайёргарликни давом эттиришмоқда. Мураббийлар штаби йиғин давомида бир қатор футболчиларни кўрикдан ҳам ўтказишмоқда.
Киритилди: 20:05, 09.01.2014. Ўқилди: 3455 марта. Фикрлар
Бугун футболчиларимиз янги мавсумга тайёргарлик жараёнининг иккинчи босқичини бошлашди. Аввал хабар бериб ўтганимиздек, январ ойининг дастлабки қисмидаги машғулотлар Наманганда олиб борилади.
Киритилди: 20:14, 06.01.2014. Ўқилди: 3423 марта. Фикрлар
Кеча "Навбаҳор" футболчилари «Навбаҳор-Умид» футбол мактабининг сунъий қопламали майдонида навбатдаги машғулотни ўтказишди. Байрамов бошчилигида ўтказилган машғулотда 24 нафар футболчи иштирок этди.
Киритилди: 08:42, 23.12.2013. Ўқилди: 2987 марта. Фикрлар
21 декабрдан «Навбаҳор» аъзолари янги мавсумга тайёргарликни бошлашди. 29 декабрга қадар ўтказиладиган машғулотларда асосан маҳаллий футболчиларни иштирок этишлари кўзда тутилган, дейилади клуб матбуот хизмати хабарида.
Киритилди: 02:39, 23.12.2013. Ўқилди: 3072 марта. Фикрлар
Бугун футболчиларимиз «Навбаҳор-Умид» футбол мактабининг сунъий қопламали майдонида навбатдаги машғулотни ўтказишди. Байрамов бошчилигида ўтказилган машғулотда 24 нафар футболчи иштирок этди.
Киритилди: 12:51, 22.12.2013. Ўқилди: 3239 марта. Фикрлар
Кеча "Навбаҳор" футболчилари янги мавсумга тайёргарликни бошлашди. 29 декабрга қадар ўтказиладиган машғулотларда асосан маҳаллий футболчиларни иштирок этишлари кўзда тутилган.
Киритилди: 08:49, 22.12.2013. Ўқилди: 2825 марта. Фикрлар
Айни пайтда «Навбаҳор» жамоаси аъзолари мавсум чарчоқларини чиқаришаётган бўлсада, клуб раҳбарлари ва мураббийлар янги мавсумга ҳозирлик ишларини бошлаб юборишган.
Киритилди: 15:40, 02.12.2013. Ўқилди: 2667 марта. Фикрлар
Кеча "Навбаҳор" Олий лига 25-тури доирасидаги "Локомотив"га қарши учрашувга тайёргарлик ўтказди.
Киритилди: 08:30, 02.11.2013. Ўқилди: 2884 марта. Фикрлар
Ўтган хафтадан "Навбаҳор" Олий лиганинг 22-тури доирасидан ўрин олган "Қизилқум"га қарши учрашувга тайёргарликни бошлади. Бугун футболчилар икки таркибга бўлинган холда назорат беллашувини ўтказишди.
Киритилди: 19:09, 14.10.2013. Ўқилди: 3585 марта. Фикрлар
«Навбаҳор» аъзолари бугундан навбатдаги турга тайёргарликни бошлашди. Миллий терма жамоамизнинг Осиё кубоги саралаш турниридаги иштирок туфайли Гулистондаги учрашувдан сўнг жамоа аъзоларига қиcқа муддатлик таътил эълон қилинганди.
Киритилди: 11:27, 11.10.2013. Ўқилди: 4110 марта. Фикрлар
Иккинчи даврада «Навбаҳор»нинг ишлари юришмаяпти. Наманганликлар шу кунга қадар ўтказилган еттита учрашувда битта ғалаба, иккита дуранг ва тўртта мағлубият қайд этган ҳолда мусобақа жадвалида 10-ўринга тушиб қолишди.
Киритилди: 15:35, 01.10.2013. Ўқилди: 3114 марта. Фикрлар
Бугун «Навбаҳор» Олий лигада юзага келган кичик танаффусдан фойдаланган ҳолда Тошкентнинг "Пахтакор" клуби билан назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 22:19, 09.09.2013. Ўқилди: 2963 марта. Фикрлар
14 сентябрь куни "Навбаҳор" Ўзбекистон чемпионатининг 18-туридан ўрин олган "Бухоро"га қарши ўйинни ўтказади. 3 сентябрдан буён жамоа мураббийлар штаби кунига икки махалдан машғулот ўтказиб келмоқда.
Киритилди: 13:38, 08.09.2013. Ўқилди: 3861 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг ЖЧ-2014 саралаш турнирининг плей-офф босқичидаги иштироки туфайли олий лигада танаффус юзага келганди. Айнан шу сабабли, "Навбаҳор"га қисқа муддатлик таътил эълон қилинганди.
Киритилди: 10:39, 04.09.2013. Ўқилди: 3029 марта. Фикрлар
Бугун «Навбаҳор» аъзолари чемпионатда юзага келган танаффус туфайли қисқа муддатлик таътилга чиқишди. Машғулотлар сўнгида мураббийлар йиғинда иштирок этаётган футболчилардан иккита таркиб ҳосил қилиб назорат ўйинини ташкил этишди.
Киритилди: 15:23, 29.08.2013. Ўқилди: 3508 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ёшлар биринчилигининг 17-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Динамо” учрашуви якунига етди.
Киритилди: 21:23, 24.08.2013. Ўқилди: 3648 марта. Фикрлар
Эртага "Навбаҳор" Тошкентда ташкил этилан ўқув-машғулот йиғинини якунлайди. Пойтахтда ўтказилган назорат ўйинлари орқали мураббийлар штаби таркибга жалб қилинган футболчиларни синовдан ўтказиб олишмоқда.
Киритилди: 17:38, 26.07.2013. Ўқилди: 3907 марта. Фикрлар
Давралар оралиғида «Навбаҳор» жамоаси мураббийлар штабида янги мутахассис иш бошлади.