Суперлига ва Про-лигада фаолият юритаётган ҳакамлар куннинг иккинчи ярмида миллий чемпионатимиз охирги 2 та тур учрашувлари таҳлилини амалга оширди.
Киритилди: 19:55, 05.12.2019. Ўқилди: 2231 марта. Фикрлар
Малайзия пойтахти Куала Лумпурда Осиё футбол конфедерациясининг VAR тизими бўйича иккинчи семинари бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:57, 22.07.2019. Ўқилди: 1817 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан мамлакатимизда ҳакамлик соҳасини ривожлантириш ва ҳакамларнинг маҳоратини ошириб бориш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга ошириб келинмоқда.
Киритилди: 10:35, 29.01.2019. Ўқилди: 1808 марта. Фикрлар
Аввал хабар берилганидек, Ўзбекистон футбол ассоциацияси юртимизда ҳакамликни ривожлантириш, ҳакамлар малакасини ошириш, уларнинг касбга бўлган лаёқатларини синовдан ўтказиш мақсадида, мунтазам равишда ҳакамаларни аттестациядан ўтказиб келмоқда.
Киритилди: 11:59, 20.12.2018. Ўқилди: 1851 марта. Фикрлар
ФИФА ва ОФК ўзбекистонлик футбол ҳакамлари ҳамда мутахассисларига юксак ишонч билдираётганидан футбол мухлисларининг хабарлари бор.
Киритилди: 15:05, 16.10.2018. Ўқилди: 1851 марта. Фикрлар
ФИФА томонидан Таиланд пойтахти Бангкок шаҳрида ҳакамларни тайёрлаш инструкторлари учун семинар ўтказилмоқда.
Киритилди: 11:39, 14.10.2018. Ўқилди: 2323 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан юртимизда футбол ҳакамлиги соҳасини ривожлантириш, ёш ўсиб келаётган авлодни ушбу касбга қизиқтириш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 11:04, 06.09.2018. Ўқилди: 2280 марта. Фикрлар
Бугун 11 июль куни “Чиғатой” спорт базасида Ўзбекистон футбол ассоциациясининг Ҳакамлар ва назоратчилар бошқармаси томонидан йиғилиш ўтказилди.
Киритилди: 17:32, 11.07.2018. Ўқилди: 3463 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси Ҳакамлар ва назоратчилар бошқармаси томонидан “Бунёдкор” академияси тарбияланувчилари учун футбол қоидалари бўйича семинар ташкил қилинди.
Киритилди: 15:49, 23.06.2018. Ўқилди: 2284 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан Ўзбекистонда футбол ҳакамлари малакасини янада ошириш ва ёш ҳакамларни танлаб олиб, уларни тажрибали ҳакамлар савиясига олиб чиқиш борасида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 12:18, 07.06.2018. Ўқилди: 2241 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан юртимиздаги ҳакамлар савиясини ошириш ва футбол учрашувларида сифатли ҳакамликни таъминлаш учун мунтазам равишда бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.