Таниқли шарҳловчи, устоз журналист Ҳусан Темиров 70 ёшга тўлди.
Киритилди: 10:15, 15.11.2023. Ўқилди: 1104 марта. Фикрлар
Ҳаётда шундай инсонлар борки, улар ватанга садоқат, халққа намуна ва касбга профессионал ёндашув ўлароқ, тарихга киришади, одамлар учун унутилмас сиймога айланишади.
Киритилди: 12:30, 21.07.2022. Ўқилди: 1892 марта. Фикрлар
Ўзбекистон журналистика ва оммавий коммуникациялар университетида таниқли спорт шарҳловчилари Хайрулла Ҳамидов, Даврон Файзиев ва Диёр Имомхўжаев иштирокида маҳорат дарси бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:07, 10.03.2020. Ўқилди: 3152 марта. Фикрлар
“Ўзбекистон 24” телеканали орқали эфирга узатилган “Қарама-қарши” дастурида Ўзбекистон футбол ассоциацияси раҳбар ходимлари ва мутахассислари иштирок этиб, мазкур лойиҳа ҳақида батафсил маълумотлар бериб ўтишди.
Киритилди: 10:22, 24.11.2019. Ўқилди: 5874 марта. Фикрлар
Ушбу лойиҳа муҳокамаси, шунингдек, турли оммавий ахборот воситаларида ҳам бўлиб ўтяпти.
Киритилди: 08:11, 23.11.2019. Ўқилди: 2628 марта. Фикрлар
Таниқли журналист ва спорт шарҳловчиси Хайрулла Ҳамидов ўзининг телеграм канали орқали боқий дунёга рихлат қилган падари бузрукворининг ҳақига дуо қилганларга миннатдорчилик билдирди.
Киритилди: 23:08, 28.08.2019. Ўқилди: 16772 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциациясининг сунъий майдонида 1-5 декабрь кунлари бўлиб ўтган баҳсларда жами 24 та жамоа иштирок этди.
Киритилди: 07:28, 06.12.2018. Ўқилди: 2367 марта. Фикрлар
12 февраль куни "Локомотив" Осиё Чемпионлар Лигаси-2018 гуруҳ босқичи илк тур ўйинини ўтказади.
Киритилди: 20:04, 10.02.2018. Ўқилди: 3121 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси иш режаси доирасида Суперлига клублари матбуот котиблари учун семинар ташкил қилинди.
Киритилди: 18:37, 09.02.2018. Ўқилди: 2687 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Профессионал Футбол Лигаси матбуот хизмати 2018 йилги Ўзбекистон Чемпионати ва Кубоги баҳслари учун ОАВ вакилларини аккредитациядан ўтказиш жараёни бошланганини маълум қилади.
Киритилди: 12:01, 09.02.2018. Ўқилди: 2458 марта. Фикрлар
Бугун, 8 февраль куни Миллий олимпия қўмитаси анжуманлар залида футбол бўйича Суперлига клублари матбуот котиблари учун семинар ташкил қилинди.
Киритилди: 17:34, 08.02.2018. Ўқилди: 2421 марта. Фикрлар
28 декабрь куни Тошкентдаги "Ўзбекистон" спорт мажмуасида юлдузлар иштирокидаги "Спорт-соғлиқ учун" хайрия шоу учрашуви бўлиб ўтади.