"Насаф" жамоаси ўз сафини янги мавсумда бир қатор тажрибали ўйинчилар билан бойитиш пайида бўлмоқда, жумладан, 2009-2010 йиллар мавсумида "Насаф" сафида фаолият олиб борган моҳир ҳимоячи Ҳамза Каримов янги йилдан жамоага қўшилишга яқин турибди.
Киритилди: 12:23, 28.12.2012. Ўқилди: 5336 марта. Фикрлар
Куни кеча «Насаф» билан шартномага имзо чеккан Владимир Шишелов клуб матбуот хизмати вакилларига ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:19, 28.07.2012. Ўқилди: 5851 марта. Фикрлар
Бизга маълум бўлишича, Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзоси Улуғбек Бақоев иккинчи давра бошидан “Насаф” жамоаси сафида фаолият кўрсатиши мумкин.
Киритилди: 01:01, 13.07.2012. Ўқилди: 6830 марта. Фикрлар
Бизга маълум бўлишича, “Андижон” жамоасининг ҳужумчиси Владимир Шишелов “Насаф” клубига ўтиши мумкин. Лекин бу трансфер ҳозирча юз фоиз аниқ эмас. Шунингдек бизда трансферга расман 11 июлдан рухсат берилиши ҳаммангизга маълум.
Қашқадарёлик мухлислар сайти сифатида танилган Voha.Uz нашри "Насаф"нинг ёш футболчисига Махачқалъанинг "Анжи" клуби қизиқиш билдиргани борасида хабар тарқатди.