Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал босқич учрашувлари доирасидаги марказий ўйин Самарқандда «Динамо» ва Фарғонанинг «Нефтчи» жамоалари ўртасида бўлиб ўтди. Тенг курашлар остида ўтган баҳсда омад меҳмонларга кулиб боқди.
Киритилди: 20:29, 20.03.2016. Ўқилди: 3473 марта. Фикрлар
Кеча Муборакда бўлиб ўтган Ўзбекистон кубогининг 1/16 финал босқичи доирасида "Машъал-2" - "Машъал" учрашувидан фотогалереяни томоша қилинг.
Киритилди: 16:47, 20.03.2016. Ўқилди: 2838 марта. Фикрлар
Жамоамиз Ўзбекистон Кубогидаги иштирокини муваффақиятли бошлади.
Киритилди: 14:50, 20.03.2016. Ўқилди: 2559 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал учрашувлари доирасида Жиззахда кечган “Зомин” – “Андижон” (0:2) учрашувида андижонликлар икки тўп фарқи билан зафар қучишди.
Киритилди: 14:34, 20.03.2016. Ўқилди: 2610 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистондан кубогининг 1/16 финал босқичида доирасида "Машъал" ва жамоанинг фарм-клуби ҳисобланган "Машъал-2" тўқнаш келди.
Киритилди: 19:11, 19.03.2016. Ўқилди: 2755 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал учрашуви жамоамиз учун муваффақиятли бўлди. “Жар” стадионининг захира майдонида, кучли ёмғир остида бўлиб ўтган баҳсда вакилларимиз иродали ғалабага эришди.