Иорданияга қарши ЖЧ-2014 саралаш плей-офф дастлабки учрашувида майдонга тушган Ўзбекистон миллий терма жамоаси Тошкентга қайтиб келди ва машғулотларга киришди.
Киритилди: 20:21, 07.09.2013. Ўқилди: 6416 марта. Фикрлар
Жаҳон чемпионати - 2014 саралашининг Осиё минтақаси бўйича 5-раунди - плей-офф босқичининг дастлабки учрашувида Ўзбекистонни қабул қилган Иордания 1:1 ҳисобида дуранг қайд этганидан яхши хабардорсиз, албатта. Маҳаллий Ammon News нашри учрашувнинг сиз ва биз билмаган айрим жиҳатларига эътибор қаратишни лозим топди.
Киритилди: 18:56, 07.09.2013. Ўқилди: 9057 марта. Фикрлар
ЖЧ-2014 ҳаракатини давом эттираётган Ўзбекистон терма жамоаси кеча Амман шаҳрида Иордания меҳмони бўлгач, бугун Тошкентга қайтиб келди.
Киритилди: 08:27, 07.09.2013. Ўқилди: 5800 марта. Фикрлар
Бугун бўлиб ўтадиган баҳсда биз фақат терма жамоамизнинг ғалабасини кутаётган бир вақтда бетараф томонлар иккила терма жамоага ҳам омад тилашмоқда.
Киритилди: 19:07, 06.09.2013. Ўқилди: 8937 марта. Фикрлар
Бугун жаҳон чемпионати саралаши доирасидаги Ўзбекистон ва Иордания терма жамоалари ўртасидаги биринчи учрашув бўлиб ўтишидан хабарингиз бор.
Киритилди: 18:39, 06.09.2013. Ўқилди: 8759 марта. Фикрлар
Иордания ва Ўзбекистон терма жамоалари ўйинидан олдин Uzfootball.uz сайтининг twitter саҳифаси ушбу учрашувга тааллуқли қизиқарли хабарлар ва статистик маълумотларни эълон қилди. Биз ҳам ўқувчиларни шу маълумотлар билан хабардор қилишга жазм қилдик.