Киритилди: 09:07, 06.06.2013. Ўқилди: 7361 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Бугун Хуххот шаҳрида бўлиб турган терма жамоамиз ва мезбонлар вакиллари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтган. Бу ҳақда ЎФФ матбуот хизмати бошлиғи Санжар Ризаев хабар беради.
Киритилди: 16:13, 05.06.2013. Ўқилди: 6241 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Ўзбекистон терма жамоаси эртага Хитойга қарши учрашувда майдонга тушади. Хитойликлар бундан ташқари, 11 июнь куни Голландия ва 18 июньда Таиланд термалари билан ҳам ўртоқлик ўйини ўтказишга келишиб олган.
Киритилди: 15:02, 05.06.2013. Ўқилди: 5532 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон терма жамоаси делегацияси Хитой билан ўртоқлик учрашуви ўтказиш учун бугун тунда, соат 01:30да Тошкент халқаро аеропортидан Чин юртига жўнаб кетди.
Киритилди: 11:20, 04.06.2013. Ўқилди: 3947 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Туркия футбол федерацияси Ўзбекистон миллий терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказиш юзасидан таклиф юборди. Бу ҳақда "Бунёдкор" - "Шўртан" ўйинини "Спорт" канали орқали шарҳлаб бораётган Зафар Имомхўжаев хабар берди.
Киритилди: 18:11, 26.05.2013. Ўқилди: 8142 марта. Фикрлар сони: 63 та.
Хитой миллий терма жамоаси бош мураббийи Хосе Антонио Камачо 6 июнь куни Ўзбекистон миллий терма жамоасига қарши бўлиб ўтадиган ўртоқлик ўйин олдидан терма жамоа ихтиёрига чақирилган футболчилар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 15:23, 22.05.2013. Ўқилди: 4615 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Терма жамоалар маркази директори Асқар Толибжонов билан чипта мавзусида бошланган интервью терма жамоалар мавзусида ҳам давом этди.
Киритилди: 17:43, 20.03.2013. Ўқилди: 5217 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Ўзбекистон футбол федерацияси матбуот котиби Санжар Ризаевнинг Твиттердаги саҳифаси орқали хабар беришича, Ўзбекистон миллий терма жамоаси 17 март куни Баҳрайн билан ўртоқлик учрашувини ўтказиш юзасидан таклиф билан чиққан.
Киритилди: 13:30, 21.02.2013. Ўқилди: 5550 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон ва Гонконг терма жамоалари ўртасидаги Осиё кубоги-2015 саралаш баҳсидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов иштирок этди.
Киритилди: 18:57, 06.02.2013. Ўқилди: 7733 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Футбол мухлислари учун бугун дунё бўйлаб футбол байрами. Бугун ФИФА куни ва кўпчилик мамлакатларнинг ишқибозлари ўз севимли терма жамоаларининг йилдаги илк ўйинига гувоҳ бўлишади.
Киритилди: 08:32, 06.02.2013. Ўқилди: 4807 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Ўзбекистон-Озарбойжон ўртоқлик учрашувида юзага келган хавфли вазиятлар видеолавҳасини қуйида танишишингиз мумкин. Эслатиб ўтамиз, Дубай шаҳридаги "The Sevens" стадионида бўлиб ўтган ўйинда ҳисоб очилмади.
Киритилди: 14:33, 02.02.2013. Ўқилди: 5172 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон-Озарбойжон ўртоқлик учрашувидан кейин Озарбойжон футбол ассоциациялари федерацияси бош котиби Элхан Мамедов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 13:30, 02.02.2013. Ўқилди: 5358 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:59, 01.02.2013. Ўқилди: 3770 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 22:58, 01.02.2013. Ўқилди: 4915 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 22:39, 01.02.2013. Ўқилди: 4189 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 22:21, 01.02.2013. Ўқилди: 3933 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 21:19, 01.02.2013. Ўқилди: 6383 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 18:07, 01.02.2013. Ўқилди: 7233 марта. Фикрлар сони: 51 та.