Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги ўзининг иккинчи назорат учрашувини ўтказди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Миржалол Қосимов шогирдларига Россия Биринчи дивизони вакили "Урал" рақиблик қилди.
Киритилди: 20:05, 28.01.2013. Ўқилди: 6264 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳужумчиси Камолиддин Мурзоев «Краснодар»га қарши назорат учрашувидан сўнг ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 12:12, 24.01.2013. Ўқилди: 4431 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов мағлубиятдан фожеа ясашга ҳожат йўқлигини айтиб ўтди.
Киритилди: 12:06, 24.01.2013. Ўқилди: 4199 марта. Фикрлар
Россиянинг «Краснодар» жамоаси бош мураббийи, сербиялик мутахассис Славолюб Муслин бундай жамоаларга қарши тўп суриш ёқимли эканлигини таъкидлаб ўтди.
Киритилди: 12:04, 24.01.2013. Ўқилди: 4772 марта. Фикрлар
Бирлашган Араб Амирликларида йиғин ўтказаётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси Россиянинг «Краснодар» клубига қарши назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 20:26, 23.01.2013. Ўқилди: 6131 марта. Фикрлар
Россия Биринчи дивизиони вакили "Урал" жамоаси бош мураббийи Павел Гусевнинг хабар беришича, 28 январь куни Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва "Урал" клуби ўртасида назорат учрашуви ўтказилади.
Киритилди: 07:28, 23.01.2013. Ўқилди: 4521 марта. Фикрлар
БААнинг Дубай шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси 23 январь куни Россия премьер-лигаси вакили «Краснодар» клуби билан назорат учршашувида майдонга тушади.
Киритилди: 14:09, 22.01.2013. Ўқилди: 4195 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Ўзбекистон миллий терма жамоаси 6 ибнь куни Хитой терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 12:59, 21.01.2013. Ўқилди: 4732 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 23 январь куни Россия Премьер-лигаси вакили "Краснодар" билан назорат ўйинини ўтказадиган бўлди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 03:17, 20.01.2013. Ўқилди: 4322 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 23 январь куни Фарғонанинг "Нефтчи" клуби Россиянинг "Краснодар" клуби билан назорат учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 09:54, 18.01.2013. Ўқилди: 4027 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Малайзия терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 19:06, 09.01.2013. Ўқилди: 5987 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг кейинги режалари ҳақида бош мураббий Миржалол Қосимов батафсил тўхталиб ўтди.
Киритилди: 15:32, 02.01.2013. Ўқилди: 6132 марта. Фикрлар
2013 йилнинг 1 февраль куни Ўзбекистон ва Озарбойжон терма жамоалари ўртасидаги учрашув бўлиб ўтадиган стадион номи ва ўйиннинг бошланиш вақти маълум бўлди.
Киритилди: 12:02, 27.12.2012. Ўқилди: 6018 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 1 февраль куни Озарбойжон миллий терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади. Учрашув Ўзбекистон миллий терма жамоасининг БААдаги ўқув-машғулот йиғинлари доирасида ташкил этилади.
Киритилди: 16:29, 05.12.2012. Ўқилди: 4661 марта. Фикрлар
"Озарбойжон терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказиш - бу вариант эмас, ҳал бўлган масала", дейди Ўзбекистон футбол федерацияси бош котиби Сардор Раҳматуллаев Apa.az сайтига берган интервьюсида.
Киритилди: 13:46, 05.12.2012. Ўқилди: 5077 марта. Фикрлар
Azerisport.com сайтининг хабар беришича, 2013 йилнинг 1 февраль куни Ўзбекистон ва Озарбойжон терма жамоалари ўзаро ўртоқлик учрашувини ўтказишади.