Ўзбекистон миллий терма жамоаси март ойининг сўнгги ҳафтасида ўтказадиган икки учрашувида иштирок этиши мумкин бўлган футболчилар рўйхати маълум бўлиб улгурди. Бу ҳақда ЎФФ матбуот хизмати хабар тарқатди.
Киритилди: 15:29, 14.03.2013. Ўқилди: 18058 марта. Фикрлар
сони: 88 та.
Киритилди: 21:22, 11.03.2013. Ўқилди: 7448 марта. Фикрлар
ОК-2015 саралаш баҳслари «Е» гуруҳи 1-тур учрашувлари доирасидан ўрин олган Ўзбекистон ҳамда Гонконг терма жамоалари ўртасидаги учрашув бошланиш вақтига ўзгартириш киритилди.
Киритилди: 00:27, 16.01.2013. Ўқилди: 6813 марта. Фикрлар
80-йиллар ўртасида москвалик режиссёрлардан бири Британия ҳаёти ҳақида ҳужжатли фильм тайёрлаш учун Кембриж университетига ташриф буюради ва талабалардан Собик Иттифоқ ҳудудидаги қайси давлатларни билишларини сўрайди.
Киритилди: 22:53, 05.12.2012. Ўқилди: 9553 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ-2014 саралаш босқичи доирасидаги навбатдаги уй ўйинларини Тошкентдаги «Бунёдкор» стадионида ўтказади.
Киритилди: 16:56, 03.12.2012. Ўқилди: 8818 марта. Фикрлар
ЖЧ саралаш босқич доирасидаги Эрон терма жамоасига қарши учрашувда Ўзбекистон терма жамоаси ўта муҳим бўлган ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 00:19, 15.11.2012. Ўқилди: 7034 марта. Фикрлар
Учрашувнинг 7-дақиқасида Қосим Деҳлавий Ашкан Дежога томонидан етказиб берилган тўпни боши билан Нестеров дарвозасига йўллади. Бироқ тўп бироз юқоридан ўтиб кетди.
Киритилди: 22:22, 14.11.2012. Ўқилди: 4380 марта. Фикрлар
ЖЧ саралаш босқичи доирасидан ўрин олган Эрон ва Ўзбекистон терма жамоалари учрашувида майдонга тушадиган Ўзбекистон терма жамоасининг Эрон терма жамоасига қарши майдонга тушадиган футболчилар номи маълум бўлди.
Киритилди: 18:39, 14.11.2012. Ўқилди: 9236 марта. Фикрлар
сони: 82 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун яъни 17 октябр куни 16:00 да Доҳадан чартер рейс орқали Тошкентга учиб келади. Бу ҳақда ЎФФ матбуот хизмати твиттери хабар тарқатмоқда.