Суперлигада 13—туридан ўрин олган “Қўқон—1912” – “Навбаҳор” учрашувидан (1:2) кейин ўтказилган матбуот анжуманининг дастлабки қисмида жамоамиз бош мураббийи Виктор Жалилов ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:20, 01.08.2021. Ўқилди: 2234 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури доирасида бўлиб ўтган «Қўқон-1912» ва «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 23:19, 01.08.2021. Ўқилди: 2609 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури доирасида бўлиб ўтган «Металлург» ва «Қизилқум» жамоалари ўртасидаги учрашув видеошарҳи билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 23:17, 01.08.2021. Ўқилди: 2139 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 13-туридан ўрин олган «Металлург» ва «Қизилқум» жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида дастлаб журналистларнинг саволларига меҳмонлар бош мураббийи Ҳамиджон Актамов жавоб қайтарди.
Киритилди: 22:56, 01.08.2021. Ўқилди: 1843 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури ўйинларига якун ясалди. Қўқонда бўлиб ўтган водий дербисида "Навбаҳор" ғалаба қозонди.
Киритилди: 22:36, 01.08.2021. Ўқилди: 2391 марта. Фикрлар
Бир ойлик танаффусдан кейин давом эттирилган мамлакат миллий чемпионатининг 13-турида “Металлург” Навоийнинг “Қизилқум” жамоасини қабул қилди ва аламли мағлубиятга учради.
Киритилди: 22:06, 01.08.2021. Ўқилди: 2426 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 13-тури доирасида бугун сўнгги 2та ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 19:25, 01.08.2021. Ўқилди: 2777 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 13-тури доирасида "Бунёдкор" устидан қозонилган ғалабадан кейин "Пахтакор" бош мураббийи Питер Хюистра ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 19:15, 01.08.2021. Ўқилди: 2228 марта. Фикрлар
АГМК бош мураббийи Миржалол Қосимов Суперлиганинг 13-тури доирасида Жиззахда бўлиб ўтган "Сўғдиёна"га қарши ўйин (0:0) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 15:21, 01.08.2021. Ўқилди: 1831 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” жамоаси Суперлиганинг 13-турида “Пахтакор” меҳмони бўлди.
Киритилди: 22:59, 31.07.2021. Ўқилди: 2068 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 13-туридан ўрин олган «Пахтакор» - «Бунёдкор» (1:0) учрашувидан кейин меҳмонлар устози Шуҳрат Мақсудов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:57, 31.07.2021. Ўқилди: 2986 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 13-туридан ўрин олган «Сўғдиёна» - АГМК (0:0) учрашувидан кейин мезбонлар устози Улуғбек Бақоев ўз фикрларини билдирди.