Ҳозиргина 52 кг.гача бўлган вазн тоифасида бокс бўйича жаҳон чемпионатининг финал баҳси якунига етди. Рингда ўзбекистонлик Жасурбек Латипов ва россиялик Миша Алоян жанг олиб боришди.
Киритилди: 14:08, 26.10.2013. Ўқилди: 5786 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида бўлиб ўтаётган бокс бўйича жаҳон чемпионатининг финалида Жасурбек Латипов россиялик Миша Алоян билан жанг олиб боради.
Киритилди: 08:26, 26.10.2013. Ўқилди: 4052 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида бўлиб ўтаётган бокс бўйича жаҳон чемпионатининг финалида 9та мамлакат вакиллари олтин медал учун рингга кўтариладилар.
Киритилди: 07:15, 26.10.2013. Ўқилди: 4370 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик боксчи Ойбек Мамазулунов Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида давом этаётган жаҳон чемпионатининг финалига чиқа олмади.
Киритилди: 19:19, 25.10.2013. Ўқилди: 4230 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик боксчи Жасурбек Латипов Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида давом этаётган жаҳон чемпионатининг финалига чиқди.
Киритилди: 18:32, 25.10.2013. Ўқилди: 4317 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида бокс бўйича ўтказилаётган жаҳон чемпионатида кеча чорак финал жанглари ўтказилиб, ўз вазнларида камида бронза медалларини нақд қилиб қўйган чарм қўлқоп усталарининг номлари маълум бўлди.
Киритилди: 11:03, 24.10.2013. Ўқилди: 4353 марта. Фикрлар
Жаҳон чемпионати иштирок этаётган бокс бўйича Ўзбекистон терма жамоасининг икки аъзоси ярим финал йўлланмасини қўлга киритди.
Киритилди: 00:06, 24.10.2013. Ўқилди: 3826 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида ўтказилаётган жаҳон чемпионатида чорак финалчилар номи маълум бўлди.
Киритилди: 13:02, 23.10.2013. Ўқилди: 4865 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида ўтказилаётган жаҳон чемпионатида кеча бешта вазн тоифасида нимчорак финал баҳслари ўтказилди.
Киритилди: 10:40, 22.10.2013. Ўқилди: 4883 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида бокс бўйича ўтказилаётган жаҳон чемпионатида бир йўла саккиз нафар ҳамюртимиз 1/16 финал жангларини муваффақиятли якунлаб, нимчорак финалга чиқдилар.
Киритилди: 11:05, 21.10.2013. Ўқилди: 4585 марта. Фикрлар
Шу йилнинг 6 октябрь куни ўзбекистонлик таниқли профессионал боксчи Алишер Раҳимовга бир гуруҳ безорилар ҳужум қилишган. Бу ҳақда Интернетдаги манбалар боксчининг ўзига таяниб хабар беришмоқда.
Киритилди: 10:43, 19.10.2013. Ўқилди: 6832 марта. Фикрлар
Барчага маълум ва машҳур боксчимиз Руслан Чагаев 19 октябрь куни ўзининг 35 ёшини қутлайди. Имкониятдан фойдаланиб, таниқли “ўзбек Тайсонини” табриклаймиз ва бирйўла унга ҳаёти, режалари ва рақиблари ҳақидаги саволлар билан мурожаат қиламиз.
Киритилди: 09:51, 19.10.2013. Ўқилди: 10295 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида бокс бўйича ўтказилаётган жаҳон чемпионатида тўрт нафар чарм қўлқоп усталаримиз биринчи босқичдан муваффақиятли ўтиб, ғолиблик учун курашни давом эттирмоқда.
Киритилди: 11:33, 18.10.2013. Ўқилди: 4250 марта. Фикрлар
Жорий йилнинг 14-26 октябрь кунлари Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида бокс бўйича катталар ўртасида жаҳон чемпионати баҳслари ўтказилади.
Киритилди: 14:30, 10.10.2013. Ўқилди: 4351 марта. Фикрлар
Руслан Чагаев кеча бўлиб ўтган жангда сербиялик Йово Пударни очколар бўйича мағлуб этиб, WBA версияси бўйича қитъалараро ва PABA (Паносиё бокс ассоциацияси) чемпионлик камарларини қўлга киритди.