ЎФФ Президенти Мираброр Усмонов ўзбек халқини, футбол жамоатчилиги, ишқибозлар ва ОАВни кириб келаётган Янги йил билан табриклайди.
Киритилди: 11:39, 31.12.2013. Ўқилди: 8388 марта. Фикрлар
Sportbox.ru сайти эксперти Александр Бубнов Россия чемпионатидаги қанот ҳимоячилари борасидаги ўз фикрларини маълум қилиб, энг кучли 10 нафар футболчилар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 10:36, 31.12.2013. Ўқилди: 4190 марта. Фикрлар
Сайёрамизнинг биринчи рақамли футбол мусобақасининг ўзгача эҳтирос билан кутиб олинади. Чемпионатлардан олган таассуротларимизни айтмайсизми?..
Киритилди: 08:57, 31.12.2013. Ўқилди: 4386 марта. Фикрлар
Самарқанднинг "Динамо" жамоаси дастлабки машғулотларни якунлади.
Киритилди: 08:26, 31.12.2013. Ўқилди: 3394 марта. Фикрлар
Қарийб бир ойдан бери "Бухоро" клуби сайти орқали жамоанинг 2013 йилдаги энг яхши футболчисини аниқлаш мақсадида сўровнома ўтказилди. 120 нафардан зиёд мухлис жамоанинг йил футболчисини аниқлашда ўз ҳиссаларини қўшишди.
Киритилди: 08:18, 31.12.2013. Ўқилди: 2872 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликни маҳаллий футболчилар билан бошлаган "Бухоро" жамоаси дастлабки босқични якунлади.
Киритилди: 08:14, 31.12.2013. Ўқилди: 2996 марта. Фикрлар
Янги мавсумда ўз олдига олий лигага чиқиш вазифасини қўяётган “Қўқон-1912” жамоаси декабрь ойиданоқ тайёргарликка зўр берди. Ваҳоланки, биринчи лига клублари ҳали қишги уйқудан уйғонгани йўқ.
Киритилди: 22:09, 30.12.2013. Ўқилди: 6031 марта. Фикрлар
Янги йил байрами арафасида Фарғона вилоятининг Риштон туманида янги спорт мажмуаси фойдаланишга топширилди.
Киритилди: 17:56, 30.12.2013. Ўқилди: 4876 марта. Фикрлар
Футзал бўйича Қозоғистон чемпионати Европадаги энг тез ривожланиб бораётган миллий биринчиликлардан бири ҳисобланади. Қозоғистон клублари ўз сафига мунтазам равишда машҳур футзал усталарини таклиф этиши лиганинг тараққий этишига ўз таъсирини, шубҳасиз, кўрсатмоқда.
Киритилди: 16:21, 30.12.2013. Ўқилди: 4106 марта. Фикрлар
Ўзбек футболида биз (одатда мухлислар) ўз олдимизга ҳамиша энг юқори мақсадларни қўямиз, аммо ҳаракатларимиз (футбол мутасаддилари ҳаракатлари) ниятга мос тушавермайди.
Киритилди: 16:12, 30.12.2013. Ўқилди: 10609 марта. Фикрлар
сони: 172 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасига чет элдан хорижлик маслаҳатчи-мураббийга эҳтиёж бўлса, бу ҳақда бош мураббий Миржалол Қосимов ЎФФ Президентига мурожаат қилиши мумкин.
Киритилди: 13:02, 30.12.2013. Ўқилди: 9627 марта. Фикрлар
Япония Футбол Уюшмаси (ЯФУ) Президенти Куния Даини Ўзбекистон Футбол Федерацияси Президенти Мираброр Усмоновнинг янги муддатга сайланганлиги билан табриклади.
Киритилди: 13:00, 30.12.2013. Ўқилди: 3556 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов, «Пахтакор» ФКнинг биринчи вице-президенти Самвел Бабаян ва «Локомотив» ФК бош мураббийи Ҳаким Фузайлов ЎФФ ҳузуридаги Мураббийлар кенгашининг аъзолигига тасдиқланди.
Киритилди: 12:56, 30.12.2013. Ўқилди: 3788 марта. Фикрлар
"Пахтакор" вице-президенти ЎФФ ҳузуридаги Мураббийлар Кенгаши таркибидан ўрин олди.
Киритилди: 12:57, 30.12.2013. Ўқилди: 4417 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси янги йилгача режалаштирилган тайёргарлик жараёнини якунлади.
Киритилди: 12:56, 30.12.2013. Ўқилди: 2820 марта. Фикрлар
"Актобе" бош мураббийи Владимир Никитенко куни кеча якунланган жамоанинг биринчи йиғини ҳақида гапирар экан, Александр Гейнрих ва Марат Бикмаев ҳақида ҳам ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 09:30, 30.12.2013. Ўқилди: 2999 марта. Фикрлар
24 декабрь куни Олий лига ўйинларига қуръа ташланганидан хабарингиз бор. Сайтимиз орқали чемпионатнинг биринчи давра тақвимини эълон қилган эдик. Тақвимда айрим эътиборга молик вазиятлар юзага келган.
Киритилди: 08:52, 30.12.2013. Ўқилди: 4451 марта. Фикрлар
Максим Шацких кеча "Говерла" билан 2,5 йиллик шартнома имзолади. Барчаси режадагидек кечса, ўзбекистонлик ҳужумчи 38 ёшигача ужгородликлар сафида ўйнайди.